Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15-20 ezerért már lehet olyan...

15-20 ezerért már lehet olyan bukósisakot kapni, ami rendesen véd és jó minőségű?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 13:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és rendes, zárt bukóra gondolok, túramotorra.
2018. júl. 17. 13:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért még egy nagyrobogó 70-es tempója mellett a szélzajtól sem lehet megmaradni, tudom mert voltam szűkös időszakban amikor kellett sisak, de nem volt még egy használtra sem 70ezrem, ami újonnan lett volna 150 körül, a 600-as motoromhoz meg kínzás volt felvenni, már csak azért hordtam városban hogy nehogy megfogjanak sisak nélkül.


Ezek sima műanyagok, amik bár merevek de pont ebből kifolyólag ha leesik a betonra akkor reped.

2018. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért kizárt, xar műanyag kínait kapsz csak. Annál jobb, mintha mezítelen fejjel gurulnál de én nem esnék benne, az tuti.
2018. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Lidl-ben lehet kapni évente egyszer-kétszer motoros bukót 18 ezer forintért.


Én olyat vennék, ha ennyire spórolni akarnék.


Biztonsági szempontból ugyanazt az ECE szabványt tudják, csak valszeg rohadt zajosak, meg egyéb helyen érződik a komfort hiánya.

2018. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!