Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Navara légyszi segítsen...

Nissan Navara légyszi segítsen valaki?

Figyelt kérdés
2003-as Navara, csak kattog és nem indul be. Olyan mintha le lenne merülve az akksi, pedig elvileg nincs, de bebikázni sem lehet. Lehet valami gyári lopásgátló szart be rajta? 2 hete még pöccre indult. És a rádió se szólal meg hanem kiírja hogy CODE IN. Ez micsoda? Riasztó van benne de az távirányítós és azt kikapcsoltam de így se indul mi lehet a baj?
2010. jún. 18. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:

az akksid hülyülhet, a rádiód azért írja ki a code in-t mert valószínűleg az akksi nem működött megfelelően (kevés áramot tudott produkálni) és a rádiód lekódolta magát.

Szerintem próbáld ki egy másik akkumlátorral, a rádió kódját pedig a rádió kezelési útmutatójában (ha gyári akkor a jármű kezelési kézikönyvébe van). Ellenben ha nincs meg a kód akkor egy autóvillamossági szakember 4000 ft körüli összeg fejében kikódolja neked a rádiót.

2010. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi!

és vajon miért nem indul be? a rádióra rá van írva ilyen nissan anti-theft system felirat, elképzelhető, hogy nem is az akksi merült le, hanem valami félrenyomtam és lekódolta az autót is a rádió?

2010. jún. 18. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:

anti-theft az lopásgátlót jelent.

Egyébként nemhiszem, hogy a rádió lekódolta az autót.

2010. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lemerült az akksi,és ezt az autó úgy éli meg mintha megpróbálták volna ellopni,ezért az autó lezárta magát!
2010. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

aha értem. akkor szerelő kell mindenképp.

köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 18. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:

17:39

nem a rádió kódolta le az autót hanem a rádió saját magát, ez általában akkor van ha az akksiban kevés a fesz

2010. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13:04 vagyok, bocsánat hogy most hülyeséget írtam, csak nem olvastam el a összes kommentet :D
2010. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj :D
2010. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NISSAN = IPARI HULLADÉK AZ 1 NAGY RAKÁS SZ*R!!! vegyél másik autót szerintem pl toyota rav4, vagy valamit terepjáró akkor csakis: mitsubishi!!
2010. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

mért ipari hulladék? :D

amúgy csak akksi csere volt szerencsére, rögtön beindult.

2010. jún. 26. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!