Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi autók közül ti...

Az alábbi autók közül ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

- VW Golf V 1.9pdtdi

- Ford Focus Mk3 1.6tdci (2012-2015)

- VW Touran 1.9pdtdi (2008-2010)

- Skoda Octavia 1.6crtdi (2012-2015)


Leginkább a golf és a focus között vacillálok. A legfontosabb szempont a megbízhatóság, de azért a golf és focus közötti ~1milliós árkülönbség sem elhanyagolható.

De ha a golfok már túl régiek ahhoz, hogy megbízhatóak legyenek és várhatóan pár év alatt ezt az árkülönbséget rá kellene költeni akkor nyilván inkább a drágábbat választanám.


A golfot sokan dícsérik, hogy elég problémamentes, a focusról szinte semmit nem találtam (rosszat se), ismerősök csak jókat mondtak erről a motorról.


2018. júl. 15. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
én a Focust csak nem ezzel a sz.r motorral! meg az Octaviát!
2018. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a focus a 2.0tdci -vel vagy irreálisan drága, vagy nagyon leharcolt példányokat adják csak el.
2018. júl. 15. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem egy 1.6 focus tdci kombim van, igaz nem a ránc felvarrt, hanem 2011-es. Semmi gond nincs a motorjával, évente egyszer elhordom a 20ezres szervizre azt csá. 187ezer km van benne.
2018. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jó az az 1.6 tdci. kettős tömegű van benne, meg részecskeszűrő, ezek drágák. Az üzemanyag csőben van valami kis szűrő, amit jobb kivenni belőle, mert több bajt okoz, mint hasznot hajt.
2018. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyan kerülhet egy Golf és egy Touran egy listára?


Először el kellene dönteni, hogy milyen és mekkora kocsi kell, és milyen egyéb elvárások vannak, aztán keresgélni konkrét típusokat

2018. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a legdrágábbat, hogy eladhassam, és a pénzből vehessek egy jó állapotú BMW-t.
2018. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!