Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne e a motoromnak baja a...

Lenne e a motoromnak baja a still és husvarna olajoktóll, vagy azok tejesen szintetikusak e?

Figyelt kérdés
2 ütemű honda cr 250 es motoromat nemrég vettem, és előző tulaj annyit mondott hogy full szintetikus olajat vegyek bele vagy still illetve husquvarnát. én utánna érdeklődtem de azt mondták hogy csak a full szintetikus a jó bele, én azt veszem de 4600 ft- 1 liter. és ezért szeretném megtudni hogy lenne e a motoromnak baja ,a still és husvarna olajoktóll, vagy azok tejesen szintetikusak e.
2010. jún. 16. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt 1x husqvarna olajam igaz én simsonba raktam...

Amúgy meg olyan komoly gépeknél nem éri meg semmivel sem spórolni mert később sokkal rosszabbul járhatsz. Inkább vedd meg a drága jó minőségű olajat minthogy az olcsóbbat, mert rosszul járhatsz emiatt...

2010. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolkozom de nem vagyok biztos és azért is raktam fel ide a kérdést.
2010. jún. 16. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
4600 az meg milyen drága hely?:D amúgy igen full szintetikusat rakjál bele, ha jó helyen veszed kb 3000/liter.Castrol, Repsol, Motorex, Motul.. stb ezek jó minőségűek.Nekem is Hondám van csak 125-ös:P
2010. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!