Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Sr ditech 2003-tól jó?

Aprilia Sr ditech 2003-tól jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok most készülök venni egy Sr50ditechet..

2004es..

azt olvastam a 2003 után gyártottak már jók...

mi a véleményetek?


2010. jún. 15. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

jó.


Csak azt tudnod kell, h a Ditech-ek már "csúcs"-kompjúterrel vannak szerelve, tehát, nem rakhatsz rá csak úgy egy kiput, mert meghal az elektronika, ha nem írod át...:D

szval inkább 2003 előttit, vagy aerox-ot vegyél:D

2010. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
CSAK NE INJEKTOROSAT!!!! 2006-os duplalámpás SR-em van, újonnan vettem 650-ért....millióban van most a sok kis apróság, injektorral az élen....abból mál veszel egy GSXR-t :S Egyébként 25000 van benne, és a 2. dugattyű
2010. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ditech-et semmiféleképpen ne vegyél.

Megbízhatatlanok, nincs rajta berúgókar tehát ha lemerül az aksid vagy elromlik az önindítód akkor be se indul.

2010. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha karbantartod akkor nincs vele gond, berugót meg könnyen lehet szerelni rá...

nekem harmincezer km van benne, fékbetét, ékszíj, ilyesmit cseréltem. Eddig bírja, kompresszor meg injektor is.

2010. jún. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Komolyan lehet rá berúgót szerelni?
2010. jún. 19. 07:52
 6/8 anonim ***** válasza:
"csúcs"-kompjúterrel vannak szerelve, tehát, nem rakhatsz rá csak úgy egy kiput, mert meghal az elektronika, ha nem írod át...:D " -> Ez egy nagy hülyeség. Az enyémen fél éve van TT kipu és semmi nem lett állítva az ecu-n! Nem tudom mrét szidjátok a Ditechet. Semmivel sem komplikáltabb mint a karbis. Aki kicsit is ért hozzá olcsón megtudja javítani és nem kell rá vagyonokat költeni. 2 ditechem van az egyikben 17 ezer km a másikban 40 ezer fölött-> ezen kellett hengert fúrni. Összesen ennyi baja volt. Szóval én kimondott ajánlom a ditechet,a fogyasztása is kiváló és akármikor ott hagyok vele egy karbisat.
2010. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A malossi meg gyártott hozzá berugókaros deknit! De nem megy csak úgy tönkre az az önindító!
2011. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ditech service válasza:
"és akármikor ott hagyok vele egy karbisat." Na erre befizetnék.... :D
2011. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!