Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Yamaha dt 125r az...

Adott egy Yamaha dt 125r az lenne a problémám vele hogy a viz hűtőből megy el fele e viz e kiegyenlitő tartályba mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán mert folyik a hűtő(vezeték)?
2018. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy a víz hütőből megy e kiegyenlítő tartályba?

Fele víz?

2018. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha mégy a motorral,akkor emelkedik a vízszint a kiegyenlítő tartályban folyamatosan,pedig nem is töltötté hozzá közben?

Bugyog,vagy zavarosan feketés,vagy mi a fene?

2018. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pontosan ahogy le írtad menet közben emelkedik a vízszint és bugyog közben. hűtőbe utána szoktam tölteni
2018. jún. 8. 00:46
 5/12 veterán vas ***** válasza:
Az ilyen motort hívják hengerfejesnek........ :(
2018. jún. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért is? vizet nem engedi be.
2018. jún. 8. 09:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Hengerfejet levenni és megnézni,hogy a hengerfej tömítés,henger,vagy a hengerfej hibája okozza ezt.
2018. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 veterán vas ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A jelek arra utalnak hogy hengerfej problémával küzd a motorkád. Ahogy előttem is írták, ez lehet a henger lehet a hengerfej, esetleg tömítés/tűzkarika. Mert átégett kilyukadt, elrepedt valami.

Nem értem, mit csodálkozol azon, hogy a hűtővíz nem hajlandó a robbanótérbe befáradni a túlnyomással szemben, inkább a gázok jönnek ki a túlfolyó tartályba bugyborékolni? ;)

2018. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Több mint egy hete itt válaszra sem méltattál minket kedves kérdező ,annak ellenére,hogy itt megírjuk az egyértelmű hiba lehetőségeket.

Te kérdezted,mert halvány fingd nincs az egészről és ennek ellenére okoskodsz.

Szerinted akkor honnan a fszból megy bele gáz a hűtőrendszerbe?

Tele fngod?

2018. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Leírom én is: hengerfejes a motorod. 4vs1, mi nyertünk! Okoskodás helyett inkább kapd szét a motort és nézd meg mi a helyzet vagy ha nem értesz hozzá, akkor vidd el szerelőhöz.
2018. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!