Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemjók az indexek és az...

Nemjók az indexek és az önindító. Miért?

Figyelt kérdés

Tegnap este a robogómnál észrevettem hogy nemjó egyik index sem az önindító szarakodott már de mostanában inkább berúgással indítottam...

de most ha gyújtást adok a benzinszintmérő és olajszintmérő nem okés. az önindítóval nemtok indítani. ha berúgom akkor csak az indexek nem jók és ha benyomom önindítót akkor zizeg vmi.

Remélem érthető voltam :D

ne csak a bajt írjátok..ha lehet azt is hogyan oldhatom meg.. köszi


NAGYON FONTOS LENNE!! :/

beszólásoktól kíméljetek :/


2010. jún. 14. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az akkud ment tonre, probald meg feltolteni vagy vasarolj ujjat...
2010. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
holnap feltöltöm ...remélem utána okés... bár a többi lámpa működik :S
2010. jún. 14. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy hibátlan rendszerben nem merül le az akku. Ha feltöltöd, újra le fog merülni. Meg kell nézni, jó-e a töltőrendszer.

Ha az akku elmúlt 3 éves /sok mindentől függ ugyan/, általában megérett a cserére.

2010. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mert elrontottad te szemét!
2010. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akku töltés kell, ha akkor is hamar merül lehet nem tölti már a robogó. Vagy halott az akkud. A többi lámpa azért világít mert azok nem akkuról mennek hanem külön töltőtekerecsről. Akkuról megy: önindító, duda, index, féklámpa(az is is)
2010. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem most volt ugyanilyen bajom. Ellenőrizd az aksit felvan-e töltve... de a baj lehet h a biztosíték lesz ( nekem is ugyanilyen gondok vtak és az volt a ludas) keresd meg a biztosítékot és cseréld ki!! sztem 90% h azlesz a gond... aztán írj h azvolt-e a baja neki. sok sikert


17/f

2010. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vok... nemtom más motoronál, robeszoknál h van de nekem a aksiból kivezető + vezetéken volt a biztosíték
2010. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen, aksi mellett van általába, a kivezető dróton. Eggyes típusoknál, az önindítóra külön vastag vezeték megy.

Amúgy lehet testelési hiba is , aku váz között.

2010. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Robogóknál ez elég sűrűn előforduló gyári hiba.

A CAN rendszeren valószínű nem megfelelően van megcímezve az indexvezérlő modul dekódere.

Emiatt szokott az önindító is b@szakodni, mert a BUS hálózaton ez van közvetlen az indexvezérlő után.


Úgyhogy cseréld ki az akksit.

2010. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!