Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon hol tudok...

Magyarországon hol tudok Quadot venni?

Figyelt kérdés

Már régóta akarok venni ès most jött el az , hogy lehet jogsim 125cc ig.

Naszoval a lényeg az , hogy sehol sem találok quadot újonan csak használtan illetve 500.000-èrt ..

Néztem egyet különben de azzal viszont azva baj , hogy csak külföldön lehet kapni. Azt lehetséges hogy ide szallirják? Vagy mennyiért?? (Egl madix 125cc ès ahogy néztem közép európaban lehet kapni legközelebb. .


Vissza terve az eredeti kèrdèsre, tudtok nekem ajánlani quadot max 200.000-ig amit szalonban lehet kapni?


Köszönönm a válaszokat :D



2018. máj. 1. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

200ezerből lehet venni egy jobb biciklit.

A quadok többsége sport eszköz, csak zárt pályán használhatóak, oda meg nem kell semmiféle jogosítvány, de arra is kevés a 200ezres keret.

Közúti forgalomban is használható, rendszámos quadoknak komolyabb műszaki követelményeknek kell megfelelni, ezért drágábbak is, plusz a forgalomba helyezésnek is vannak költségei.

Nem véletlenül nem sok quadot látsz, rendszámmal, közúton közlekedni, egy igazán jó quad árából terepjárót is lehet vásárolni, a közúti quadozásnak nincs komoly tábora nálunk, nincs is hozzá illő terep (pl tenger part)


[link]


[link]


[link]

2018. máj. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
200 ezerért olyan quadot kapsz (ha kapsz egyáltalán), aminek nem sokáig fogsz örülni. Olyat vegyél, amihez majd alkatrészt is találsz és van mögötte szervizháttér. Ami olcsó, az ebben a műfajban tényleg biztos, hogy sz@r is.
2018. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valóban igazak amit írtatok. Nem is gondoltam erre

Köszönöm :)

2018. máj. 5. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!