Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 évesen Babetta?

15 évesen Babetta?

Figyelt kérdés
Jó ötlet?

2018. ápr. 23. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
tul erős neked varj meg egy kicsit
2018. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jogosítvány?
2018. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A Babettákat gyártó gútai üzem 1993-ban tönkrement. Innen a vágbesztercei Manet cég lett a jogutód. Oda vitték a még használható gépsorokat és a maradék alkatrészeket. Ezeket megpróbálták Piaggio és Puch licencből származó elemekkel felpótolni, de sajnos csak minimális darabszámban, nagyon gyenge minőségben, viszont roppant drágán állítottak össze mopedszerű turmixokat. Aztán ez az üzem is 1997-ben végleg bezárt.

Na most, ugye 2018-at írunk.

Szóval 2018-ból kivonunk 1997-et........... akkor honnan is lenne neked 15 éves Babettád? ;)

2018. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: félreolvastad :) a srác 15 éves :)
2018. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

.... és tényleg! :)

Én kérek elnézést, hogy egy ilyen egzakt kérdést, ennyire felületesen olvastam, és hibásan értelmeztem.

Köszi a helyreigazítást.

2018. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!