Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összekaristolódott az autóm,...

Összekaristolódott az autóm, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömtől hallottam, hogy Ciffel le lehet szedni az autóról a más autók általi "rányitásokat". Piros az autóm, és tele volt ilyen fehér izékkel. Én elkezdtem, és jónak tűnt, de amint megszáradt azt hittem szörnyethalok. Fehér karistolós lett az egész, baromi ronda. Mit lehet ezzel csinálni? Nem akarom újrafényeztetni, mert az egy vagyon, de nincs valami olcsóbb megoldás?
2010. jún. 12. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet venni autópaszta, autopolír néven ilyen ápolót, a kis karcokat remekül eltünteti, érdemes kiprobálni.
2010. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Súrolópor vagy flex nagyon szépen leszedi.
2010. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Turtle Wax-ot próbáld ki.


tescoban 2 ezer ft

2010. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont a súrolóportól lett szerintem ilyet... legalábbis annyira súrolta, hogy totál ronda lett...
2010. jún. 12. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kromofággal próbáld.
2010. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ne higgy itt pár hülyének hallod, ti is jó fejek vagytok, a végén még meg is teszi ...



semmi súroló dolgot ne tegyél rá, azzal a Ciffel is jól megszivattak !!


nem sok jót tudok mondani, ha ezt még normális állapotban akarod látni, akkor nem fogod megúszni az újrafényezést

2010. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Prevent autópolírozó paszta, ha még maradt festék, és nem értél le az alapozóig.

Jó az apróbb karcokra is, Cif helyett ezzel próbálkozz.

2010. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van csak a Cif-fet kented fel rá attól fehér, bő vízzel áztasd le róla.


Sajnos fehérrel szokás alapozni szinte az összes autót, tehát már a manővered előtt is az virított a karcolásoknál......

2010. jún. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Turtle Wax a teknőcös tuti,

de örökre nem tűnik el a karcokat, csak az eredeti színt petróleummal oldva keni bele.


Kivételes szerencse, ha a másik festék súrolódott a Tiedre azt szépen leszedi.


UV védelem stb. miatt is érdemes évente átkenni vele.

2010. jún. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Autószereéő... a színkód alapján lehet hozzá 1-2000 Ft-ért venni javítófestéket, és ők azthiszem petróleummal belekeverik... nem is fog látszani...
2010. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!