Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell tankolni? Valaki...

Hogy kell tankolni? Valaki segítsen.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tudom hülye kérdés de tényleg szeretnék választ kapni mert akármilyen szégyen nem tudok tankolni.Egy hónapja van jogsim és sajnos senki sincs aki megmutatná.Többször próbálkoztam már,ugye cső bele és akkor nyomni....Csak az a baj hogy ha kattanásig nyomom utánna nem jön semmi.Ha meg csak kicsit nyomom akkor nagyan lassan pörög az óra és volt hogy 3000ért tankoltam kb 10percig.Valaki írja le hogy hogy kell.A válaszokat előre is köszönöm!
2010. jún. 12. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

beleteszed a tankba a tankolópisztojt(asszem az a neve) és nyomod, ha kattanik ujra nyomod, vagy egy kicsit kijjebb veszed a cuccot és ugy

16f(ha tankolni megyünk mindig én csinálom, anyám meg fizeti:))

2010. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Beállsz a kutra tanksapkát leszeded,pisztolyt lemeled a nyílásba helyezed,éshuzod a ravaszt.Ez csak igy mükszik
2010. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A túlfolyásgátló okozhatja a gondot, ne vedd magadra.

Más kocsival vagy talán más kúton nem lenne baj.

(Én is jártam már hasonlóan, tehát van amikor a kút csöve a hibás.)

Ne told be annyira a csövet, fordítsd el kicsit találj egy jobb pozíciót. Elvileg be kell tudni nyomni kattanásig, én be is kattintom és megyek letörölni közben az ablakomat.

2010. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Benyomod a csövet, de nem teljesen, és megnyomod alul. Ha tele akarod tankolni, akkor azt a kis pöcköt kiakasztod a pisztolyon, és ha megtelt a tank, visszapattan. Kérd meg a kutasokat, hogy mutassák meg, hogy kell. Biztos segítenek.
2010. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Beteszed.

A pisztolyt 3/4 vagy teljes állásba nyomod, és bekattintod azt a kis tartó pöcköt.

Ha telelesz kikattan és vége

2010. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol vannak már manapság kutasok? Sehol kb.
2010. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket...:)Majd megpróbálom!
2010. jún. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!