Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon mitől lehet? Mit lehet...

Vajon mitől lehet? Mit lehet vele kezdeni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

50 köbcentis 2 ütemű robogómnak a következő a problémája: amikor beindítom 2 hét állás után berúgókarral, gyenge, zavaros, fuldokló az alaplapjárata, 1,5 perc gyenge alapjárat után elkezd végre határozottan pöfékelni, de amikor elindulnék vele, akkor ilyen recsegős, hangos, erőtlen hanggal reagál a gázra, félgáz alatt van, hogy le is fullad... Majd 10 méter fulladozás után elkezd végre húzni. 1-2 perc alapjáraton állás után ugyanez van... 10 éves a robogó, 3800 km-rel. 1:40es keverékkel megy... Mitől lehet?

Köszi előre is!


2010. jún. 11. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értek a motorokhoz, de szinte biztos, hogy valami be van koszolódva! Próbáld ki, hogy kicsit meghajtod, és, hogy utána is csinálja-e!
2010. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy miután kicsit elkezd húzni, kimegyek a betonra, és maxig (45ig) kihúzom, utána jó. de ha megállok vele, akkor ismét fulladozik. karburátor lehet a ludas? eléggé poros helyen (földúton) járok vele...
2010. jún. 12. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Karburätor,gyertya, legszurö szerintem ebben a sorrendben nezd meg öket,viszont a karburatornal vigyazz a tömitesekre es a fuvokäkra,biztos es tiszta helyen csinäld ha takaritod.
2010. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy néz ki, megvan a probléma. a keverék volt sűrű neki. 1:40-nel kevertem, és 1:50 a gyári előírás. Azért köszi mindenkinek!
2010. jún. 13. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!