Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj az Aeroxommal?

Mi lehet a baj az Aeroxommal?

Figyelt kérdés

Hali! Van egy olyan bajom az Aeroxommal (teljesen gyári), hogy hideg motorral egész jó a gyorsulása, de ha bemelegszik akkor alig akar elindulni. Meleg motorral húzom neki maxon elindulásnál és úgy kell meglökni hogy elinduljon :D

Vmi tipp h mi a baja?


2010. jún. 11. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem rajta marad az automata szivató. Cserés.
2010. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
esetleg nem jó a hűtőd, vagy a karbureátor adagolhat rosszul, hideg motornál még úgy, ahogy jó az az adag, de ha meleg, akkor kevesebb kell neki.
2010. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Légszűrő csere. Nem kap elég levegőt lehet, hidegen meg pont kevesebb levegő, több benzin kell neki. De csak tipp.
2010. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Légszűrőre én is gondoltam, ki is tisztítottam... ugyanolyan
2010. jún. 12. 15:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell nézni, hogy milyen állapotban van a szíj, lehet az csúszik meg. Széllessége ha 15mm re csökkent akkor csere. Még esetleg a kuplung lehet kopott.
2010. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha meleg a motor és nem gyorsul, akkor viszont felpörög a motor, csak nem gyorsul?
2010. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem pörög fel a motor
2010. jún. 12. 21:59
 8/15 anonim ***** válasza:
nem pörög fel... nekem ugyanilyen gondom volt. de nekem hidegen se. a kipufogó nincs beszedödve? nekem az volt. és volt olyan gumicső a kipufogó elejénél, azt lehúztam a kipufogóról, és rendesen ment. más volt a hangja, de jól ment. aztán persze ki lett tisztítva a kipufogó. próbáld meg szerintem :) ha vannak új hírek a mocidról, lécci tájékoztass. köszi :)
2010. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egész motort szétszedtem, nem jöttem rá, hogy mi az. nemtudtam elhinni, hogy így lefojtsa a kipufogó. de mégis az volt. ha ki lesz tisztítva, javaslom, hogy magas fordulaton használd, pörgesd. úgy nem szedődik be olyan gyorsan (bár robogót nem olyan könnyű pörgetni, mivel nincs kuplungod, meg sebességek, de húzd telibe, ahol csak teheted :)) de legjobb ha elviszed szerviszba, ott a karburátort is áttállítják :)
2010. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
arra gondoltam én is, elviszem ma szervízbe. én arra gyanakszok, hogy kicsi a fúvóka (mert nemrég lett áttéve egy másik kipu) és a gyertya fehéredik, ami azt jelenti.
2010. jún. 14. 08:45
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!