Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a kansznin a B...

Mennyibe kerül a kansznin a B oszlop kicserélése?

Figyelt kérdés
Ha egy autónak a B oszlopa is meghorpad nem, csak a két oldalsó ajtó. Mennyibe kerül azt megcsináltatni átlagosan? Alváznak nincs baja, a B oszlopon is 3 db 1cm kör alakú horpadás van. A B oszlop tetején meg egy kis 2cm él ami kifelé áll. Mint amikor ketté hajtasz egy lapot, majd vissza hajlítod. Ennek a kicserélése, javítása, kb. mennyi be fáj Átlagosan?

2018. márc. 29. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt vagy gyári technológiával javíttasd vagy sehogy.

Ha valami kókány meg is tudja oldani olcsón akkor sem lesz olyan mint volt, következő balesetnél nem lesz olyan masszív. Én az oldalával nem szórakoznék, ott van a legkevesebb gyűrődőzóna egy autón.

2018. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért nézesd meg szakértővel, mert alighanem akkora pofont kapott az autó, hogy az egész kaszni elment...
2018. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ami az illeti hatalmasat pofont kapott. De a B oszlopon látszik a legjobban a probléma. Van a kaszni azon oldalán egy két kisseb nyom, de azt biztos ki lehet huzatni. Szamszerint 4db kb 0,5-1cm tojás alakú horpadások. Szervizbe vinnem, mert szerintem ki is kell vágni a B oszlopot. Szóval ez így mennyibe kerül átlagosan? Szerelőnél!
2018. márc. 30. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha elvitted szerelőhöz, ő nem mondta? A lakatos munka a legdrágább.Milyen autó? Még az is lehet, hogy gazdasági TK. És az is lehet, hogy a kaszni merevsége annyira sérült, hogy nem érdemes vele foglalkozni. A sérüléseket nem értem így leírás alapján, de ha oldalról kapta el valami és a küszöb sérült, szerintem eldobós.
2018. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!