Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennél újonnan...

KTomi98 kérdése:

Milyen autót vennél újonnan és miért?

Figyelt kérdés

Használt autóban gondolkoztam kb 2 millióig, részletre.

De ha már milliós nagyságrend, és részletre, akkor már arra gondoltam, hogy még ha többe is kerül jóval, de csak jobb érzés ha egy nul-km-es teljesen saját autót tudhatok magamnak, melyet én "törhetek" be.

3,5-4,5 milliót szabtam meg határnak, így elég sok autó bele eshet a választási lehetőségekbe. Japán, koreai autókat előnyben részesítem, bár a többit sem vetem meg. Kb 1,4-1,6-os benzines motorral felszerelt, 90-120 lovas, sportosabb kinézetű autót keresek, mellyel eléldegélhetek több évig is gond nélkül. Persze az sem hátrány, ha 4-5 ember be tud ülni. Nem húzatnám szét, főleg mivel új autóról van szó, így az alapból cserélendő alkatrészekre számolnék leginkább csak. Ezzel azt szeretném hangsúlyozni, hogy amelyik autónak van valami komolyabb gyenge pontja, azt hanyagolnám.

Jómagam rákacsintottam a hyundai i30-ra, i40-re, illetve a "tesójára" a kia rio-ra illetve a cee'd-re. Bár mintha a rio külseje jobban megfogna.

Nos, ti mit vennétek? Érvekkel ha kérhetem.



2018. márc. 19. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Vadiúj J Astra 1.6 benzinmotor, 116 lóerő.
2018. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha új autót szeretnél, akkor a Hyundai i40 felejtős, az nem jön ki 3-4 millióból, használtan is szerintem 3 környékéről indul.


Mivel olasz autó párti vagyok, és Alfából az új modellek számomra megfizethetetlenek, ezért vagy egy Giuliettát vennék (bár ez is 5-től indul szerintem), vagy egy új Fiat Tipo-t. Utóbbi nagyon kényelmes, szép a belseje, vannak kisebb motorral szereltek, és relatíve olcsó újonnan is, kb 3,5-4 millióért már megkapod, kérdés, mennyi extra kell bele.

2018. márc. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Új autót, főleg részletre, nem érdemes venni. Nézzél 2-3 éves darabokat, azok még garanciálisak, így nem lesz semmi bajuk.
2018. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Részletre semmit. Kp-re valamilyen kicsi, alacsony költséggel fenntarthatót. Mivel vidéki vagyok és a közeli kisvárosban csak Suzuki, Toyota, Nissan , Opel, Dacia ,Renault szerviz van ezek közül választanék. Talán egy Swift vagy egy Nissan Micra esetleg egy Corsa, Clio , de mindegyikre kérnék legalább szóban egy árajánlatot. A Dacia nem tetszik, pedig ár-érték arányban talán a legjobb.
2018. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá pénz Subaru Impreza WRX Sti természetesen, de kipróbálnék valami Wankel motorosat (bár az csak használtan van) vagy egy BMW I 8at
2018. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2 millióér én is egy J Astrát ajánlanék vagy egy Kia Pro Cee'd-et 4-5 évesen garantált km-el


a Volkswagen Polo is jó csak állítólag zsebbenyúlós a szervize nagyon...

2018. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!