Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz az h először nem lehet...

Igaz az h először nem lehet piros ferrarit venni?

Figyelt kérdés
csak ha már vettél előtte egy más színűt...
2010. jún. 9. 20:15
 1/8 anonim válasza:
53%
Igen, ellenkező esetben megerőszakol egy gorilla.
2010. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem, nem igaz.

nincs ilyen kikotes.csak bizonyos modelleknel azok akik mar vettek elotte Ferrarit elonyosebb poziciobol vehetnek kocsit(elonyt elveznek a varakozasi idoben).ez kicsit zavaros de remelem ertheto.

van egy ket modell aminel a piros szin durvan felaras . . .

2010. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ utolsónak:)
2010. jún. 9. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Helytelen válasz. Egyszerűen vannak olyan csúcsmodell ferrarik amit csak olyan vehet meg aki már "tagja a ferrari klubnak", ergo legalább 1 autót vett már előtte. Ezek az autók olyan drágák h csak személyre készítik őket, és mindent a vevő mond meg.
2010. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20:33 Ne zavarjon hogy minden Ferrari ilyen... Nincs sorozatgyártású ebből...
2010. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20:33-nak

20:21 vagyok

valoban vannak olyan modellek amiket csak ''klubtagok'' vehetnek meg, de a kerdes az volt hogy egy uj ''klubtag'' vehet-e piros kocsit.VEHET. a szint ugyanugy valasztod ki mint egy Renault-nal(csak tobbet fizetsz erte).

2010. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20:46 vagyok ismet

itt van egy konfigurator

Ferrari California

[link]

2010. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze.A mai válságos baromságban, örülnek ha valaki vesz valamit, nem hogy a színein problémáznának!Na meg ha én bemennék és nem olyan színűt adnának amit én kérek(NEM KEVÉS PÉNZÉRT)simán rájuk vágnám az ajtót, de mivel nem fenyeget e veszély, csak derülök ezen a dolgon.
2010. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!