Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megint autós kérdéssel jövök?...

Mate1697 kérdése:

Megint autós kérdéssel jövök? VW golf3

Figyelt kérdés
Szóval lenne egy VW golf 3mam 96os évjárat 1.8 szivó az autó limitált Bonjovi kiadás én vagyok a 3. tulaj előző unokatesóm volt 178ezer km van benne..na de annyi a baj hogy kulccsal körbe karcolták szóval egy full festés kéne rá szerintetek megér annyit rá költeni? meg milyen jelentősebb teljesitmény növelést lehetne csinálni egy szivó benzinen? előre is köszi a válaszokat

2018. márc. 10. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy megéri-e festeni az a te szépérzeteden múlik csak, 300.000 Ft nagyságrendileg. teljesítménynövelésre, meg 1.8T-t bele...
2018. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem lehet papirozni mivel gyárilag nem készült 1.8t 3mas golf
2018. márc. 12. 00:44
 3/7 anonim ***** válasza:

De lehet, csak nehezebb...

Egyébként logikusan, nézni kell bele másik, erősebb motort. Direkt nem akartam írni, hogy VR6-ot tegyél bele, mert az annyi meló amiből kijön egy komplett VR6 Golf III.

2018. márc. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de én direkt ennél a motornál akarok maradni mert semmi baja :D azért kérdeztem hogy ezen miket lehetne növelni
2018. márc. 12. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Öreg szívóbenzint a legnehezebb, egy chip és kész.

Ha ennél jobban bele akarsz menni az nagyon költséges, akkor tényleg motort kell cserélni, vagy még inkább autót.

1J TDI-t viszont lehet építeni viszonylag könnyen 200 lóerősre

2018. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de én nem akarok diselt :/ se turbót/vr6tot... xd szóval ennél hogyan lehetne növelni?
2018. márc. 14. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Raksz rá pl piros csíkokkat mert az menő, meg pl a hátsó ablakra egy ilyen matricát hogy ic a golfkár bicsez meg öhm... le ültetted flexxxxkszel mert az olcsó meg raksz a lámpána búrájára szmókos fóliát és már nyertél vagy 150 lovat de ez csak az optika bá$tya! akor csapat$z rá egy káenen lég$zűrőt, ragsz bele valami jo kiss sportgertát mondjuk nemtudom. aztán jöhet kásztrol olaj, kircsi szűrő minden. kell bele csip tyuning, sport kipu pl zákrapovics. kel bele még egy nagyobb kúler is mert nem lesz eleg a gári. Csak fel ne vid a dájnóra azaz a fekpadra, mert széttépi egybol az egész padot. nagyábol enyi ha kel meg vmi ak csak irj bá$tya.
2018. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!