Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportkipufogó miatt is muszáj...

Sportkipufogó miatt is muszáj bejegyeztetni a forgalmiba?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ezt hogy kell? Mi ennek a folyamata?

2018. márc. 10. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi, az autó típusengedélyében nem szereplő átalakítás után egyedi vizsgázni kellene
2018. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak sportdobról lenne szó.
2018. márc. 10. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
á hagyjad már, elvileg igen, műszakira kéne vinni, de senki nem viszi egy kipufogó cser után az autót újra vizsgára, ha nagyon nagyon durván hangos, ilyen "halálos iramba szinten hangos" akkor számíthatsz rá hogy levillantanak amúgy ezért nem szoktak szemétkedni
2018. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kellene igen.

Totalcar Street legal cikksorozat, minden benne van ami az elinduláshoz kell.

2018. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem dizel alatt egy , tüv papiros paragi dob van , a rendőr igazoltatott , meg kérdezte , hogy tüv papir van-e rolla , mivel nincs be jegyezve a forgalmimba , oda adtam a tüv papirt meg nézte és annyi , vissza adta a papirokat és további jó utat kívánt , pedig elég mély hangja van és nem egy halk dolog ez a dob , de meg nézte a tüv papiron 95DB van írva és nem kételkedett , meg kérdezte , hogy a rendszeren a dobon kívül más van-e át alakítva , mondtam hogy csak annyi , hogy mivel az TD és ki lyukadt a középdob így egy TDI gyári középdobot raktunk alá és be nézett alá amennyire tudott , és annyit volt a válasz , hogy nem látszik semmi oda nem illő az autó alatt . Le van tekerve a kocsi teljesen ez a forgalmiba is be jegyezve , lekopogom eddig engem igazoltatáson meg hosszú kérdezgetésen kívül nem cseszegettek annyira . Szokásos minek csinálja ezt mert ez feltünő meg ilyenek , de mindre az a válaszom , hogy nekem ez így tetszik és nem szeretek el veszni a tömegben .

Nem minden sarkon látható egy piros koppanásra ültetett vento teljes usa kinézettel azaz jetta mk3

2018. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért úszod meg, mert a nagyobb módosítás, az ültetés, be van írva. Én is ezért fogom beíratni ha elkészül. Egyébként papíron nem lenne elég a TÜV papír, egy NKH-s valószínűleg már nem engedné el egy szigorított ellenőrzés során.
2018. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!