Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom, hogy merül az...

Honnan tudom, hogy merül az akku az autóban?

Figyelt kérdés

Suzuki Swift 2008.

Milyen időközönként kell tölteni?



2018. márc. 10. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, soha a büdös életbe, de legalábbis 5 évig bajod nem lesz vele, kb. addig szokták bírni, "egyetemes gyerek generátor van a kocsiba" ez qrva nagy beszólás volt :) ha most ezekbe a hidegbe nem indult nehézkesen akkor teljesen rendbe van, ha télen szenvedősebben indul vagy akár le is merül egy hideg téli éjszaka alatt akkor csere érett bőven.
2018. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11- es, ki nem szarja le mit ugazsz?
2018. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*ugatsz
2018. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Miért szólod le a kedves 11.-es válaszolót?

Egyetemes generátor nincs, de lehet, hogy a távoljövőben lesz!

Mivel gépészmérnöki MSC képzésre járok.

2018. márc. 11. 17:50
 15/17 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért szólt be ez az idióta 11- es.

Egyetemes generátor ugyanúgy van, mint egyetemes eszterga kérdező, lehet neked még nem tanították az egyetemen. Legalábbis sz msc- n.

Nézz csak utána!

Amúgy tényleg szlovákiai vagy?

2018. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szlovákiai vagyok, de NEM szlovák, hanem a Trianoni békeegyezménykor elcsatolt szín magyar területen élek, tehát MAGYAR vagyok.

Igen, szlovákiai vagyok, nem beszélek szlovákot amúgy, anyanyelvi szinten magyart.

2018. márc. 12. 20:19
 17/17 anonim ***** válasza:
WTF? Fentebb írta egy válaszoló, hogy "egyetemes gyerek, a kocsiba generátor van" poénosan, viccesen, odaszólt a kérdezőnek, egy korábbi válaszoló, én meg ezt említettem meg hogy ez jó poén volt, Egyetemes gyerek - ergo, egyetemre járó személy, generátor van a kocsiba - ergo, egyetemre jársz de basszus mégse tudod hogy generátor van a kocsiba, ami tölti menetközbe az autót :) ti nagyon hülyék vagytok basszus, vagy csak nem olvassátok a korábbi hozzászólásokat
2019. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!