Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelnimhez milyen kupak...

Alufelnimhez milyen kupak (porvédő) kell?

Figyelt kérdés

Gyári ford felni c max- hoz 2007-es.

Milyen kupak kell mert próbáltam rá pár utángyártottatt de nem volt jó, tudtok linkelni ami jó lenne?


[link]



2018. márc. 7. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ez felninként eltér. Minden felnit máshogy gyártanak. Viszont van egy ötletem! Ha már lemérted, akkor menj el egy esztergályos szakihoz és csináltass vele 4 ilyen korongot. Szerintem pár száz forintból megoldja. Aztán már csak le kell festened és kész. Általában tehermentesítő gyűrű miatt járok náluk hasonló ügyben. Mindig olcsón és perceken belül megcsinálják.
2018. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és hogyan rögzítsem ragasztóval?
2018. márc. 7. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:

A fém pont nem lesz jó, mert ennek be kell pattannia és minden centírozásnál ki kell tudni venni.


jófogás, vatera, facebook Ford-os, felnis csoportokban érdeklődj, sokan árulnak ilyesmiket

2018. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen 3, méretet árultak 54 60 64 de nem volt jó egyik sem:S 60-as majdnem jó de mégis 1 picikét nagy volt.
2018. márc. 7. 17:27
 5/5 A kérdező kommentje:
a bepattanó résznél.
2018. márc. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!