Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul?

Miért nem indul?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy 50ccm es 4 utemu robogot. a helyszinen ki probaltam 4-5 rugasra beis indupt minden jo volt rajta ezert elis hoztam. de csak ugy tudtam elhozni hogy elfektetve raktam be a kocsiba. soha nem volt meg motorom ezert nem tudtam hogy nem szabad. itthon csomot rugdostam de nem indult. utanna kerdeztem es mondtak h a motor olaj fojt el valahova. mit csinaljak vele hogy mukodjon?
2018. febr. 27. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

vidd fűtött helyre, hagyd állni pár órát, hogy átmelegedjen a benti hőmérsékletre. Aztán tedd fel valami magasabb helyre, mint pl.egy asztal, amiről nem borulhat le..

..és kezdődhet a szemrevételezés..leveszed azokat a borításokat , amiket le mersz venni, és meglátod mire folyhatott olaj, vagy benzin..

...közben a gúglin keresel egy olyan fórumot, ahol pontosan a te robogód típusáról folyik a diskurzus...

a többit már megoldod..


fel a fejjel, nem reménytelen...ez csak egy gép, ami javítható.

2018. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Borulás után gyakori, hogy nem indul a motor. Álló helyzetben hagyjad pihenni, pár óra múlva elindul.

Kocsidban nézzed meg nem folyt-e ki olaj a motorból, ha igen, akkor takarítsad le és pótold.

2018. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!