Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóban új hátsó rugók kerülte...

Autóban új hátsó rugók kerültek, és mivel még nem bejáratósak rugók ezért adhatnak ki néha hangokat menet közben?

Figyelt kérdés

Nem kopog, meg semmi ilyesmi.

Ez inkább olyan nyikorgós, de épp hogy nyikorog aztán ennyi.

Nem tudom másképp elmondani.



2018. febr. 23. 11:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Néha amikor veszek egy balos kanyart akkor csinálja ezt, eddig úgy vettem észre.
2018. febr. 23. 11:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő míg beáll a helyėre, kicsit bemocskolódik a fogadórėsz stb...
2018. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszönöm szépen!
2018. febr. 23. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Rugócserénél én fel szoktam fújni szilikonnal a tányérok gumibetéteit (amit általában újra cserélek ha elöregedett), amik a rugóhoz érnek. Már amelyiken van. Vagy teszek a felületre egy kis gépzsírt. Lehet az is, hogy valamelyik szilent nyekeg, vagy a lengéscsillapító szimeringje. Van pár dolog ami nyikoroghat ott.

Sokszor a szerelők spórolnak a kellékanyagokon és nem kenceficélnek itt-ott ahol egyébként érdemes lenne annak ellenére, hogy nincs erre gyári ajánlás.

Mert ugye a gyáraknak is az a jó, ha "hamar" szétkopik az alkatrész.

2018. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ma jobban meghallgattam és inkább hupogást hallottam mint nyikorgást.

Egy erős balos kanyart veszek be, akkor jelentkezik ez a hupogás.

Új rugó van benne, előtte a régi rugókkal nem volt ilyen gond :/

2018. febr. 24. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!