Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Opel...

Mi a véleményetek az Opel Corsa B típusról?

Figyelt kérdés
Nemsokára meglesz a jogsim és valószínű, a családi autót nem használhatom. Kinéztem az Opel Corsa B-t (az a gömbölyű Corsa). Érdekelne, hogy megéri-e az nekem ill. tapasztalatokat a kocsiról szívesen olvasok (persze, csak ha olyanod van:). Előre is köszi a válaszokat!
2010. jún. 7. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól választod ki, akkor nagyon faja autód lehet.


Amit érdemes tudni róla, hogy a 8 szelepes motorjai a világból kimennek, abszolút igénytelenek, míg a 16 szelepes érzékenyebb, de mondjuk az 1,4 16szeleppel nagyon-nagyon röpíti azt a kis kasztnit. Ez a motor 90paci, míg a ugyanez a 8 szeleppel csak 60. Nekem egy 1,2-es 45 pacival, ami így elsőre kevésnek tűnhet, de első autónak pont elég volt és nagyon meg voltam vele elégedve, szerettem. Nem egy versenyautó, de amire kell, arra tökéletes volt és ha kellett, akkor menni is ment.

2010. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy barátomnak volt ilyen kocsija a 90 lóerős 1.4-es motorral, amit én is vezettem néha. Használtan vette, és elég pocsék állapotú példányt fogott ki, úgyhogy valószínűleg emiatt volt nagyon sok gond volt, főleg az elektronikájával, de végül a hengerfej is tönkrement 150.000 km-nél. Amúgy nagyon jól megy, úgy, hogy még csak nagyon kihuzatni se kell, viszont a fogyasztása 8-9 liter volt békésen vezetve is.
2010. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó választás. Vezettem már belőle 1,2-es 45 lovas példányt. Nem nagy erő de városba jó igaz pörgetni kell így nem 5 litert eszik ahogy sokan mondják de 7 literrel beéri városban. 3 ajtós sem kicsi. Én a 183 centimmel hátul kényelmesen elfértem és nem volt tökig előretolva az ülés mert egy nagyobb ember mögé űltem. 25 ezerért raknak bele elektromos ablak lehúzót érdemes belerakni.
2010. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vezettem már 1.4 16 szelepeset. Hát mitne mondjak kib*szottul megy ! Eladó !! ha érkelek privibe küldök képet
2010. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
**érdekel
2010. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!