Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen paraméterei vannak a...

Milyen paraméterei vannak a gyári vw passat variant b5 hangszóróknak?

Figyelt kérdés

És milyen szettet érdemes venni bele a jobb hangzás érdekében?

A passat golf bora hangszóróparaméterek egyformák?



2018. febr. 14. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Thiele/Small paraméterekre vonatkozik a kérdés?

Vagy csupán méret/teljesítmény/impedancia?

Előbbi megválaszolása komolyabb kutatómunkát igényel.

2018. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak simán méret, teljesítmény :)
2018. febr. 14. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

A hivatalos ETKA adatbázisban alvázszám alapján pontosoan vagy az etka.cc oldalon évjárat és variáns alapján megközelítőleg kikereshető, hogy az adott kocsiba milyen cikkszámú hangszórók kerültek.

Az etka.cc oldalon (valószínűleg átirányít az oemepc.com-ra, de ez ne zavarjon) az adott cikkszámrá kattintva kilistázza, hogy az mely más típusokba került beépítésre.

Ha az adott cikkszám nincs abban a kocsiban, ami neked kellene, az még nem kizáró ok, a beépítési méret és akár a teljesítmény is lehet még azonos.

2018. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lemaradt, hogy milyen szettet érdemes venni.

Én a gyári prémiumot részesítem előnyben (Bose, Dynaudio, stb, nem tudom, hogy B5-ös Passatba mi került, ha került egyáltalán).

Természetesen utólagos prémium technika is beépíthető, de az vagy sokkal gyengébb lesz a gyári prémiumnál vagy sokkal drágább, ugyanazon az áron eltalálni ugyanazt a minőséget lehetetlen.

2018. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!