Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora kártól, sérüléstől...

Sivatagi1996 kérdése:

Mekkora kártól, sérüléstől indul be egy autó riasztója? (2016-17es modell)

Figyelt kérdés

Ezek közül a rongálások közül melyik esetén indul be a riasztó? (Nem kérek kioktatást meg kisrendőröket akik elmagyarázzák, hogy miért ne csináljam)


1)Szélvédő összekarcolás

2)Ablakok összekarcolás

3)Lámpák beverése kalapáccsal (első,hátsó)

4)Gumik széthasogatása

5)Visszapillantó leverése

6)Ablaktörlők letörése

7)Rendszámtábla letörése

8)Fényezés összekarcolása kulccsal

9)Kipufogó kitamponálása szilikon+újságpapír kombóval mélyen


Válaszokat előre is köszönöm.



2018. febr. 2. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem is gondultunk arra hogy csinàlni akarod még nem is mondtad. Lehetett volna az h csak azèrt kerdezed mert érdekel az ótódon mitő indú be.


Viszont, ha kàreset történik a körülötted levő autóban, elküldöm a kérdést az ORFK oldalára, s ha a közeledben tötténik ilyen, téged vesznek elő.


De van autó ami csak akkor riaszt ha valami szívja az elektromosságot.

2018. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A 3 as 5 ösnél már biztosan beindul hát a karcolás az határeset.

Kihagytad a festékmaróval vagy festékkel való leöntést attól sem indul be. De mivan ha beindul usgyi neki. Biztos megérdemli az illető.

2018. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
1# mit küldesz el hü lye gyerek😂
2018. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Magát a kerdést. Es barmennyire hülyézel le. Ip cím alapján 1 perc alatt megtalálják.

És ugye ezért büntetnek is, mivel kerdésébem kijelentette ártó szándékát. Normál esetben kityát se érdekel, nem nézik.

A kérdésből adódóan megtervezett buncselekmenyt kivan vegrehajtani, s te segitesz neki mint tettestars.


En sem orulnek ha valamelyik alkalmazottam azert mert kirugom, nem leptetem elo leontene festekkel az autom.

Aki facebookon kiirta hogy terrorcselekmenyt fog elkovetni azt is bekaszliztak. Nem sok a kulonbseg max annyi nem kapsu erte semmit csak ejnye bejnye

2018. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Es en nevtelenul elkuldtem az orfknak😋
2018. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs kijelentve az ártó szándék, a számítógép egy közös használatban lévő egység, éppen 3. személyek is használhatták és kiírhatták. A kérdés információszerzés jellegű volt. De sok sikert kisrendőrök és önkéntes net-nyomozók, imádom az áradozó,okoskodó kis f4szfejeket akik játszák az agyukat, ennyi örömötök legyen <3
2018. febr. 2. 19:49
 7/11 A kérdező kommentje:

Majd pont egy kétsoros alaptalan bejelentés alapján, amit névtelenül adtak be interneten, ismeretlen tettes ellen és ismeretlen helyen van, nem ismert a cselekmény ideje, elkövetők száma, ezek alapján majd a rendőrség erre hivatkozva elkéri a szolgáltatótól az IP és a helyadatokat továbbá parancsot kap arra,hogy idejöjjön (ami ellen én feljelentést tehetek, alaptalan magánlaksértés-zaklatás,rendőri eljárásban vétett hiba gyanán).

Ennyi erővel kiírok egy internet kávézóból még 25 olyan kérdést hogy hogyan lehet bombát gyártani, és most is teszek egy kiejelentést miszerint kiskorúként éppen egy dohányboltban tartózkodom és velem van egy 3éves afgán kifiú.

Buták vagytok, csak kérdeztem valamit ;)

2018. febr. 2. 20:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!!! Ha miattad megkeresnek a rendőrbácsik megkereslek az IP címed alapján és jól nyakon váglak. Na ez is mehet az orfknak mert megfenyegettem.

Ennyi életunt savanyú ló faszt idejárnak azt küldözgetik az orfknak a kérdéseket😂 derossz.

2018. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobbat tudok küld be a tények-be is ott szoktak ilyenekkel foglalkozni.
2018. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
LoL. A polisz komolyabb dolgokkal se nagyon foglalkozik, kisgyerek hülyeségét kb. le se szarják.
2018. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!