Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen "terep" robogókat tudtok?

Milyen "terep" robogókat tudtok?

Figyelt kérdés
A kritériumom annyi hogy terep legyen és nagytestű... Előre is köszi...
2010. jún. 5. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem terepre legjobb a Honda Zoomer. egyszerű, könnyű. erősnek nem mondható, mivel 4ütem (ami 50ccm-nél nem túl jó), de annál megbízhatóbb. a többi felsorolt is jó, de mind drágák (a Honda zoomer is), ennyiért én inkább elgondolkoznák egy 125ös supermoton. az terepre tökéletes, aszfaltra úgyszintén, könnyen kezelhető, és nem unod meg olyan hamar. majd ha döntöttél, lécci írd le, mit választottál. köszi :)
2010. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem mai kérdés az fix, de ha valaki mégis ide keveredne. Nekem aprilia scarabeom van 16-os kerék, még a régi mina blokkos, ha nem is nagy sebességgel de egy krossz pályán végig mentem gond nélkül vele 0 krossz rutinbal, földút, erdei ösvény nem gond neki, gátra felmászik könnyen a 80 plusz kilómmal, az úthibákat is nagyon jól veszi. A népítéleten sokan írtak róla, és a legrosszabb vélemény is annyi hogy nem rossz.
2019. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!