Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen felszereltségi szintek...

Milyen felszereltségi szintek voltak a 1999-ben kiadott Swifteknek?

Figyelt kérdés
Le tudja valaki írni milyen szintjei voltak neki? Vagy hol találhatom meg? Eggyes felszereltégek mit rejtettek magukban? Konkrétan a 99-es 1.3-as 5 ajtósok érdekelnek.
2010. jún. 4. 10:21
 1/1 omadjoe ***** válasza:

GL volt az alap

de volt GS, GC, GLX, GLX-C. az utolso volt a full extrás.

volt roluk nekem prospektusom, de nem tudom hol van. de az tudom, hogy extrának vették pl.:

állitható fejtámla első üléseken, kalaptartó, metálfényezés, abs, lufi, elektromos ablakemelö elől. hátul csak a GLX-Cben volt. jobbos napellenzőben smink tükör, hátsóablaktörlö, ködlámpa elöl, automata váltó, klima, (manuális is!), elektromos tükör, 1/3.és 2/3 arányban, v. felesben dönthetö hátsóülés, centrálzár. fordulatszámmérős müszerfal(!). alaphoz GL-hez ezek a szinek voltak csak rendelhetőek: fehér, piros, sötét(?)kék, (közép)zöld, sport verzioban csak fekete szin, metálban: szürke, delfinkék, világoszöld, lila(?), sárga. többre nem emlékszem. 95ben, és 2001ben vettünk uj swiftet. és 94-töl gyüjtöttem a kiadványokat egészen 2001-ig. 94 körül volt (hiányos) sorrendben: GA, GL, GLX, GLX-C(1,6os mocival, csak sedan kivitelben)

2010. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!