Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat punto motor csere költségek?

Fiat punto motor csere költségek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiat punto 2001 es 1.9 d motor cserés lett körülbelül mien költségekre számítsak? Legfőképp a papirozás része érdekel és hogy pontossan mi a menete?

2017. dec. 29. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bas zod nem mien hanem milyen mért vagy ennyire igénytelen?
2017. dec. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért esedékes a motor csere? Ha csak simán a felújítás végett akkor nem kell semmi papírozás elvégre az eredeti motor kerül vissza majdan csak felújítva. Azt hogy az mennyi pénz lesz így nem lehet megmondani mert azért a motor felújítás elég tág fogalom, így a 100k-tól a 300k-ig bezárólag ebből bármi lehet, pláne hogy a munkadijat sem ismerjük.
2017. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Add el vashulladéknak azt a szemétdombot,és vegyél egy autót
2017. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elment az olajnyomás utánna 500m re rá leált zakatoló hangal inkább blokkot cserélek punto csomportban javasolták hogy sokat ne várjak a meglévő blokkomtol ha zakatolva ált le mivel a forgalmiban 188a3000 motorkód áll ezért egy tipusazonos blokkot(azonos motorkód) beletehetek mindenféle papirozás nélkül igy "csak" egy blokkot kell vennem meg beleszereltetnem és ezt sehol sem kell bejegyezni ha jol tudom persze.
2017. dec. 29. 11:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben igen úgy van ahogy írod
2017. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Két azonos motorkódot Te mikor láttál,mesélgessél már nekem?

Ha nem kéne papírozni mindenki cserélgetné mint a hülyegyerek,és nem költenének többszázezret javításra.

2017. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5---->veled is csak többen vagyunk úgyérzem
2017. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Annyira számíts,hogy jobban jársz ha ezt eladod bontásra és veszel egy másikat. Ha miután kigyullad a lámpa ....

Ha kigyulladt az olaj lámpa akkor miért mentel meg 500 métert?

2017. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen autóm van, nem éri meg a dízellel szopni. Beleraksz egy bontott motort, amiben megint van 3-500 ezer km, szerintem nem nagy előrelépés.


Add el vagy le és vegyél egy 1.2 16V-t. 4-500-ért már jó Puntok vannak kevés kmel.

2017. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6# os számú játékos kevered a motorkódot a motorszámmal a motorszám egyedi a motorkód pedig nem .. továbbá szerintem a kérdésemre nem az a válasz h miért mentél tovább mlg 500m? De ha ennyire érdekel... egy felüljáróhoz értem éppen amikor kigyulladt a lámpa és gondoltam még áthaladok a felüljárón és félre húzodom.. ami meg is történt csak mire ide jutottam volna zakatolva leált az autó... nem gondoltam h nem birja ki... szoval a kérdés az volt h körülbelül mennyibe fog fájni nekem ha blokkot cserélek de ugy látom itt szinte teljessen felesleges kérdést feltenni mert ugysem a kérdésre válaszoltok hanem kötözködtök :D minek mentél 500 métert és hasonló tök felesleges kérdésekkel mivel ez nem visz elörébb senkit csak ahogy irtad kedves 6os "veled is többen vagyunk" (lehet szétoltani a helyesirásomat is h nincs se ékezet se pont se mondat vége se fas zom) ha ti ettöl vagytok boldogok akkor további sok sikert és a másik vegyek helyette benzinest igen normál esetben benzines autom lenne de megvan az oka h dizelem van és nem a véletlen műve
2017. dec. 29. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!