Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2006-os évjáratú bmw 760...

Egy 2006-os évjáratú bmw 760 li fenntartása mennyibe kerülhet, hozzávetőlegesen?

Figyelt kérdés
Nem venni akarok, csak kíváncsi vagyok rá, nagyjából lehet, 200k km-rel :)

2017. dec. 13. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Értelmetlen kérdés, minden autóra érvényes, hogy az éves fenttartás költsége mindig csak az év végén derül ki, soha nem tudható előre.

Nem törvényszerű, hogy komolyabb javitásokra kell költeni, de ki sem zárható.

A prémium kategóriánál a karbantartás, a szervizelés lehet akár százezres, sőt milliós tétel is, amire ritkán van szükség jó esetben, de mi van akkor, ha az pont a következő év lesz?

A tervezhető költségekre (kötelező biztositás, teljesitmény adó) van kalkulátor, az pontosan kiszámolható.

A bizonytalan részben meg százezres, milliós lehet a különbség, ha komolyabb javítani való van.

Ezért mondják, hogy BMW-t az engedhet meg magának igazán, aki gond nélkül ki tudja fizetni a dzervizelés költségét.

Küönben lutri a BMW tartás,

2017. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4%
Bla bla bla.Nekem 330d 250ps van s a kötelező olaj,levegőszűrő,s olajcserén kívűl csak egy két futóműalatrészt cseréltem 360 ezer alatt. 760li alap hangon havi 1000 km mellett havi 40,000rel számolj,meg amit hazavágsz rajta.
2017. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az átlag középkat. kocsik költsége minimum 50 Ft/km körül mozog hosszabb távon.


Ehhez képest egy korosabb luxusszedán akár 3-4-szeres költséggel jár, amennyiben a kocsit a kategegóriájának megfelelő állapotban akarod tartani és hajtani.

Legjobb kiindulópont ilyenkor a fogyasztás km költsége, mert az szokott a legkevesebb lenni.

2017. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!