Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megfelelne?

Szerintetek megfelelne?

Figyelt kérdés
182cm vagyok, és nagyon tettszik a Honda CBR 125. gondolom nemkell bemutatnom. először elég kicsinek tűnt, de sok ismerősöm aztmondja, hogy ne féljek a méretétől. szerintetek megfelelne nekem? ez az egy dolog bizonytalanított el, hogy 182cm vagyok, a CBR meg nem tűnik nekem túl nagynak, de ha valakit látok rajta, akkor természetes... köszi a véleményeket előre is :)
2010. jún. 2. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt neked kell érezned. Én 162 cm vagyok mégse akarok cbr-t. Túl kicsi. A mostani mocim 70 ccm, de az is nagyobb mint a cbr. Az enyém most ilyen: [link]


L/18

2010. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez attól függ hogy akarsz e két személlyel hosszabb távon motorozni, mert ha nem akkor városban ideális motor lehet mind mozgékonyság és fogyasztás tekintetében is. Nem véletlen hogy a postások is ezt használják. A magasság pedig nem számít. Autópályán már nem tartom ideális járműnek egy személlyel sem mert az ottani tempónál már nagyon végre van forgatva és az nem tesz jót egy kis-(köbcentis)nagymotornak.
2010. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csapj a segged alá egy Simsont és meglátod! A 125ös CBR-el nincs baj,de egy magas ember alatt picit bután néz ki.Nem felszállsz rá hanem berántod a lábaid közé mint a kisgyerekek a műanyag mocit!:D
2010. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsinek tűnik akk vegyél egy endurot :) nekem tökéletes én. kb 185cm vok
2010. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Simsonra egyenlőre nincs szükségem, mivel 50cc-s supermoto-m van. Derbis: azzal a géppel nem csodálkozok, hogy meg vagy elégedve :D nekemis tettszik, csak 4üteműt szeretnék, nem 2-t.
2010. jún. 2. 20:46
 6/7 A kérdező kommentje:
a másik amin gondolkoztam, és erre is futja, az a Honda CBF 125. de a méretét leszámítva semmi előnye sincs a CBR-rel szemben. a CBF-hez mit szóltok?
2010. jún. 2. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejön a CBR a CBF-nek kicsit hülyén néz ki a fejidomja
2010. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!