Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A piaggio mp3-at lehet B-s...

A piaggio mp3-at lehet B-s jogsival vezetni?

Figyelt kérdés
Azt halottam, hogy a (3 kerekű) piaggio mp3-at B-s az az autó jogosítvánnyal is lehet vezetni. Ez igaz?
2010. jún. 1. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha létezik 50 köbcentiméteres változata, akkor azt vezetheted B-s jogosítvánnyal. Egyszerű: B-s jogosítvánnyal (a személygépkocsin, kistehergépkocsin és mezőgazdasági vontatón meg mit tudom én, miken kívül)csak segédmotoros kerékpárt vezethetsz, ami nem SMKP, annak akárhány kereke van és akárki gyártja, nem vezetheted.
2010. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most vezették be a B125-öt. Körülbelül 30ezer forint, és megkapod az a1-es jogosítványt. Azzal már lehet mp3-azni.
2012. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
b125-el a 125cm3-es,rendszámos motorokat lehet vezetni.Láttam több olyan behozottat,hogy 125-ös papírral pl:250cm3-es blokk...
2012. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!