Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift kipufogó?

Suzuki swift kipufogó?

Figyelt kérdés
Van egy 93-as suzuki swift-em(csapotthátú) amihez nekem nincsen semmiféle leírásom és az interneten se találtam semmit és a gyári kipufogó méreteire lennék kiváncsi ha esetleg valaki megtudná mondani az sokat segítene! köszi üdv
2010. jún. 1. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontos méretet nem tudok mondani,de egy kicsit részletesebben kéne.Nem mindegy ugye a hengerűrtartalom sem és az sem hogy melyik méretére gondolsz.Az ilyen alacsony hengerűrtartalmú autóknál jellemzően 35-40-45mm a belső átmérője a csőnek.Ez viszont változhat a dobok számától és fajtájától is,ahogyan a kipufogó rendszer hossza is.A legtöbb autóhoz lehet kapni gyári sport rendszert is ami sokban nem különbözik mégis más.
2010. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.3-as motor van benne!
2010. jún. 1. 19:15
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából az egész kipufogó méreteire gondoltam! hosszúság szélesség
2010. jún. 1. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gazdag, egy 1993-as Nissan Primeránk van. 300e Ft
2010. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem nagyon ismerem a típust.Erre csak annyit tudok mondani hogy feküdj alá és mérd le:)

Ami biztos,hogyha megméred a kipu végén a csőátmérőt akkor az a méret fog menni végig.Ugyanúgy csak tippelni tudok de szerintem 40mm lesz az átmérő.

2010. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem 38-as az átmérője. A 68%-os kisgyerek pedig menjen aludni inkább! Mi az, hogy nekünk van autónk? Talán a szüleidnek van autója, és a szüleid is drágábban tartják fennt az autójukat, mint egy suzukit. Csókoltatom azt a hülyét, aki beléd nevelte, hogy a suzuki guruló koporsó. Menj alukálni kisfiú, holnap iskola!
2010. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A suzuki egy kalap szar, már ami az autót illeti...
2012. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!