Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jön le az 5hónapos fényezés....

Jön le az 5hónapos fényezés. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

5hónapja fényezték az autóm tetejét, illetve a küszöböket. Ma vettem észre, hogy hólyagosodik fel darabokban a festék a tetején ilyen kis részekben darabosan muslinca nagyságban, tehát nem nagy foltokban.

Most mit csináljak? Este írok a cégnek, de tartok tőle, hogy kitalálnak valamit és nem adják vissza a pénzt, ezek után meh nem hagynám megint náluk garanciában.

Mikor fényezték, alvázvédőzték is az alját, rákenték a sárra az alvázvédőt, nyáron vissza is vittem emiatt, és megvártam még kijavítják...



2017. nov. 21. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kellett lefesteni a tetőt?
2017. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tetőcsomagtartó volt rajta 3-4évig, és a szélén berozsdásodott az egyik oldalnál, aztán mondta a lakatos, hogy érdemes az egész tetőt fényezni, mert fényes lesz ahol fényeznék + volt pár karc a tetején, így az is eltűnt..
2017. nov. 21. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kérdés. vissza kell vinni és reklamálni.
2017. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Írtam nekik, küldtem pár képet, és írtam, hogy kérem a garanciális javítását.

Kíváncsi leszek a válaszra..

2017. nov. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!