Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni?

Milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

1.000.000 HUF-om van. Milyen autót vegyek?

Vegyek egy Suzuki Swift 2008 alapot, vagy milyet?

Hitel NEM jöhet szóba!

Mit ajánlotok?


2017. nov. 8. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ha hitel nincs, akkor kb. a feléért nézz, 5-600ezerért, és a maradékot meg rászánni arra, hogy alap dolog az olajcsere, szűrők cseréje, vezérléscsere, plusz ami még eközben kiderül. ha épp nem lesznek durva költségek, akkor jól jártál, de többnyire minden használt autónak van valami szervízigénye ebben az árkategóriában, mert az ember mérlegel, hogy 1 millióért eladja az autót vagy pedig költsön rá 3-400ezret, amitől jó autó lesz, de nem fog többet érni.


prémium autóknál, 6-8millió környékén esetleg el lehet hinni azt, hogy "hát csak vettem egy újabbat, és ezt meg eladom, de semmi baja".

2017. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 D. Brasco ***** válasza:
100%
Olyat vegyél ami kielegiti az igenyeid....amilyenre szükséged van!Mert remélem azt vágod ennek a kérdésben igy annyi értelme van,hogy van 5000forintom mit egyek?
2017. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De milyen márkájút?

Skoda Fabiára vagy Octaviára gondoltam.

Suzukit utálom..

2017. nov. 8. 20:41
 4/18 anonim ***** válasza:
Mik az igényeid? Mekkora méretűt akarsz, mekkora távra, mennyit költenél szervizre...?
2017. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
De ha utálod a suzukit, akkor olyat ne vegyél!
2017. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mekkora, milyen használatra, benzin, dízel stb stb...


Ha 1 millió átíratás szerviz stb-vel együtt akkor néznék egy Golf IV-t, Astra G-t így elsőre.

2017. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

1.Kevés fogyasztás.(kb. 3-4 liter)

2. Hát.. lenne napi kb.100km kocsikázás..(Egyetemre, haza, vásárlás, ügyintézés...)

3. Ne bőgjön!

Inkább benzinre voksolok. Ti?

2017. nov. 9. 09:13
 8/18 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem!:

Nagy csomagtér, utastér..

2017. nov. 9. 09:14
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem pénz nélkül ne akarj autózni.
2017. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 D. Brasco ***** válasza:
59%

Fabiara vagy octaviara gondoltam.......majd 3-4 literes fogyasztást emlegetsz.......meg viccnek is rossz volt.....foleg higy te benzinest akarsz.......mondjuk ezek az autók tényleg 3-4litert esznek csak az az aprócska probléma hogy 50km-en!

Egyébként meg napi 100km-re mar bőven érdemesebb lenne dízelt venni!

Ezt a ne bőgjön dumát nem is értem....ja es mindezek melle persze nagy legyen,el lehessen benne ferni stb stb.....

Az a baj tudod hogy ilyen autót még nem gyártottak ezen a bolygón

2017. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!