Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet kipufogóbol kivenni...

Hogy lehet kipufogóbol kivenni a fojtást?

Figyelt kérdés

Hogy lehet kipufogóbol kivenni a fojtást??

Azt hallottam, hogy szét kell vágni és ki kell vágni belőle valamit hogy szélesebb legyen vagy mi. Ha ez van lécci írjátok le pontosan! köszi


2010. máj. 30. 17:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

jól hallottad. szét kell vágni és ki kell venni belőle a felesleges fojtást.

ezt hívják herélt dobnak. de egyszerűbb, ha elviszed egy kipufogóshoz, vagy valamelyik haverhoz, aki ért hozzá.

2010. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Általánosságban: el kell távolítani a kipufogóból minden olyan alkatrészt, ami a gázáramlást akadályozza.

Vagy ezt alkalmazod és szanaszéjjel vágod még a hangtompítót is, vagy megmondod, milyen motorról van szó és talán akad valaki, aki tud érdemben segíteni.

2010. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

"kiszedni minden felesleges cuccot, ami a gáz útját elállja"

ezt hogy érted? simán le lehetne venni a kipufogót is, és nemkéne operálni?

a felesleges dolgokat kell kiszedni, vagy minden "kiugrást a kipufogóban, ami rontja a levegő egyenes kiáramlását"?

2010. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
62%

Szerintem ne legyél okosabb mint a gyári mérnökök.

Nyilván nem azért rakták bele, hogy rosszabb legyen.

Hagyd úgy!

2010. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17:23 vagyok. igazad van, tényleg nemkéne belepiszkálni szerintem se. de ha mégis, nemtom hogy milyen felesleges cuccokat kell eltávolítani. elég nehéz érthetően leírni, de kb: minden felesleges cuccot, ami érthetetlen hogy miért, de hozzáértő szemmel nézve felesleges, vagy úgy felesleges, hogy gátolja a levegőt az egyenes kijutásban, keveri, esetleg nem engedi át egyszerre, stb.?
2010. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

úgy gonndoltam veszek 1 másik kipufogót és azt szétszedem így ha nemjól sikerül, akkor még ott a gyári.

Amugy miért ne szedjem szét, mért maradjon a gyári??50ccm-ről beszálünk!

2010. máj. 30. 18:22
 7/26 A kérdező kommentje:
17:25 azok direkt lefojtják, hogy ne lehessen 100-al menni, meg olvastam hogy valaki kiszedte CSAK a kipufogó fojtást, és 50 helyett ment 90-el :D
2010. máj. 30. 18:25
 8/26 anonim ***** válasza:

az másik voltam, aki mondta, hogy nemkéne.


nekemis 50cc-m van, és a kipufogóról még jött a vázba egy cső, nemtom hova, olyan mintha turbós lenne, de nemhiszem. és beszedődött a kipufogó, csak 20-szal akart menni. lehúztam azt a csövet a kipufoóról, de akkoris csak 60. tehát abból a szempontból érdemes, hogy a kipufogó nemfog olyan gyorsan beszedődni. de jó 50cc ha nincs leblokkolva, a 70-80at kéne hogy vigye. nemtom mennyit segít rajta a

2010. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

*kipufogó átcsinálása

(az előző)

2010. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
milyen márkájú motorod van??
2010. máj. 30. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!