Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen régi Swift? (kép)

Ez milyen régi Swift? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Én ezt a fajta Swift-et még sosem láttam. Miért van így "beesve" a fényszórója?!


2010. máj. 30. 14:33
 1/10 anonim válasza:
Elég jó állapotban van, de szerintem közelről kell szemügyre venni, minket is így majdnem átb*sztak...
2010. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért? Mi történt veletek?
2010. máj. 30. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért van beesve, mert ez nem Suzuki Swift, hanem Geo Metro.

A General Motors gyártotta. Ez az amcsi swift.

Egyébként van Subaru Justyként is.

2010. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem a gyári suzuki lámpa van a helyén azért van beesve.
2010. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a Suzuki Swift II. generiációjának első szériájával (1993-1997) egyidős darab, ám ez nem Suzukiként, hanem Geo Metro néven került forgalomba. Műszakilag teljesen megegyezik a Swifttel, csak ez az észak-amerikai változat, némiképp átalakítva az ottani műszaki előírásoknak megfelelően. Éppen ennek köszönhető a "beesett" fényszóró és az érdekes rajzolatú hátsó lámpa is. A fényszóró nem európai szabványú, hanem az NHTSA szabványának megfelelő, szimmetrikus tompítottal ellátott darab. Mivel ilyenből a Suzuki nem fejlesztett a Swifthez hasonló formájú egységet, ezért az összeszerelésnél egy egyszerűbb darabot építettek be a képen látható - nem túl szép - módon. Ezen kívül a hátsó lámpa is más, mert az ottani szabványok szerint a hátsó index piros, oldalra pedig piros jelzőfénynek kell világítania, ezt így alakították ki. Mivel arrafelé a zaj- és károsanyag-kibocsátási normák is másak, ezért a motor beállításai is eltértek egy kicsit. Ezen kívül csak a mérföldes beosztású műszerek, a mindenfelé megtalálható, kötelező figyelmeztető feliratok és egy-két apróság (pl. tükörburkolat) jelent eltérést.

Viszont ezek az eltérések korrigálhatóak, mert az alkatrészek nagy arányban csereszabatosak a Swifttel - kivéve az első fényszórót, de ott is van valami megoldás rá, ha jól emlékszem (létezik hasonló méretű, de aszimmetrikus tompítottal ellátott lámpatest).

2010. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az hülyeség hogy az nem gyári..


[link]


Görgess le és látod majd vmelyik képen hogy ezzel a lámpával is gyártották.

A General Motors megvette a Suzuki Swift licencét és így eltt ez az autó.

Mint a Suzuki WagonR+ és az Opel Agila..

Ugyanazok csak pár különbség van

2010. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bazz' van benn állófűtés.... öhhh

Fönt jól írták, nem írom huszonötödjére, hogy Geo Metro stb, stb.

2010. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Akkor az is előfordulhat, hogy a kilométeróra itt nem km/h-ban, hanem mérföld/h-ban mér?!
2010. máj. 30. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen előfordulhat.

De az nem probléma, könnyen cserélhető ha akarod, de könnyebb megtanulni.

60 mph az egyenlő 100 kmh

2010. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!