Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogómat ellopják a ház elől?

A robogómat ellopják a ház elől?

Figyelt kérdés
lakóparkban lakunk, bérházban. hol tárolhatnám robogómat? valószínű mkinden garázs foglalt. esetleg pincében vagy lépcsőházban vagy szeméttárolóban?? mert a ház elől ellopják..mit javasoltok?
2010. máj. 30. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Nemtudom :S

Dea lépcsőházba nem fogjk engedni mert "tűzveszélyes"

2010. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha pincébe viszem le és leeresztem az olajat meg a benzint úgy is tűzveszélyes??
2010. máj. 30. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Minden nap leengeded belőle a benzint és az olajat?

Abban sajnos igazad van, hogy az utcáról ellophatják. Kérdezd azért meg a garázst, hátha mégis van szabad hely.

2010. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Közel van hozzád a rendőrség? Ha ott a biciglitárolónál tárolod, akkor nagy az esélye hogy nem lopják el. Nappali tárolásra kíváló hely, bár éjszaka már nem olyan biztonságos.
2010. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg azokat a szomszédokat akiknek van garázsuk hogy tarthatnád e ott a motorodat havi 1-2 ezerért, egy motor csak elfér egy autó mellett egy garázsban.

Amúgy egy garázs bérlés 8-10ezer forinttól kezdődik szal 1-2 ezerért sztem szorít valaki helyet a motorodnak a saját garázsában.

2010. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aham gondoltam én is erre..és akkor hogy? kérjek kulcsot garázshoz h bármikor használhassam? remélem megbíznak bennem és kapok...
2010. máj. 30. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a társasház lakattal zárható pincéjében tároltam a robogómat. Egyszer nem volt kedvem kinlódni vele, és egy délutánra hagytam volna a lépcsőházban, a lépcső alá betolva, kormányzárral..... azóta nem láttam :-( Ráadásul nem nagyvárosi, csendes, egyáltalán nem gettós környék!

Szóval én csak zárható helyre tenném, különösen ha értékesebb gépről van szó.

2010. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Santiego007 ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani,hogy próbálj valakihez "bekéreckedni" garázsba.

Mondjuk az se árt,hogyha kötsz Cascot a motorra lopáskárra,és ha netán mégis ellopnák akkor a biztosító fizet.

2010. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!