Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Valami jó 125ccm motor kéne ami megy is de nem kerül milliókba olyan 500-700ezer között tudnátok mondani jókat(használtan).Ez lenne az 1. motorom nem értek nagyon hozzá ezért kérdezem valami olyan amivel lehet járni balatonra meg hosszabb utakra.

2017. okt. 11. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy jó DT 125?
2017. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát én gyorsaságit szeretnék nem feltétlenül crosst
2017. okt. 11. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Valahogy kis köbcentinél nevetséges a gyorsasági számomra. Virsli gumi, kávédaráló hang, de legalább lehet rajta hasalni.

A dt amúgy nem cross, hanem enduro. Pár apróbb átalakítással remek supermoto faragható belőle.


Úgymond "gyorsaságiból" az Aprilia rs 125, aminek el van találva formája és nem olyan mint egy gyerekmotor.

Arra azért készülj, hogy a nyélgázon hajtott 2t annyit fog enni, mint egy autó.

2017. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2017. okt. 12. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért a 120-as első, 170-es hátsó gumikat nem mondanám virsli guminak, nekem pl az van az RS125-ön. Ezzel a világot körbe járhatod, viszont ha haladni is akarsz, akkor készülj 7 liter feletti fogyasztásra, ami 10-ig is felúgrik, viszont haladsz vele. Nekem egy olaszországi út 500 liter benzinbe került, de 2 személlyel vígan ment 110 km/h felett a 125-ös tartósan.
2017. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó! na ne nevettess! engem mindig megmosolyogtatnak a 125-ös gyorsaságiak. :D

Tudod mikkor így nézel ki: https://www.youtube.com/watch?v=5trOZ2c_Cls


de ezt érzed: https://www.youtube.com/watch?v=XiDgN6TxsHo

2017. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mosolyoghatsz rajta, nem tud érdekelni. De ha van kicsi eszed, és nem általánosítasz, akkor nem mosolyogsz. Nem mindenki képzeli azt egy 125-ös motorral, hogy 600-ason ül. Én sem vagyok ilyen. Sajnos 17 évesen nem lehetett A korlátlan jogsim, csak A2, amibe az RS125 belefért, ami azért menni is bír két fővel, és nem egy idétlen kinézetű gyenge 4T motor. Hidd el, hogy lett volna pénzem már akkor is 600-as vagy 1000-esre, de nem akartam, pályán pedig mehettem volna vele, de nem láttam értelmét, mivel egy kellően felhúzott 125-ös Aprilia-ba van elég erő, hogy megtanulj motorozni. Jártak ki oda 1000-re meg 600-as motorokkal emberkék, akik tették a nagyot, aztán mikor odavertem nekik egy 250-es RS-el, csak pislogtak. Alapesetben vertek volna, csak annyi volt a különbség, hogy én tudtam motorozni, ők meg csak rápattantak friss jogsival a nagymotorra, alap és rutin nélkül. Ez a nem mindegy. Pár éve haverom kilőtt a lámpánál, egy Hayabusa volt alatta, utánna mentem én is, de nekem nem gyorsult olyan szinten a 250-es motor, és tudod mi volt az eredménye a gyors megindulásnak? Az kérlek szépen, hogy az éppen befelé kanyarodó kamionnak a pótkocsi hátulját telibe verte, mert nem fért el a motorral, pedig ha van kellő rutinja, és érzi a motort, akkor simánkintebb engedi az íven, még úgy is sávban maradt volna, és gázelvétel nélkül elmegy a pótkocsi faránál, hogy nem keni fel magát rá... sajnáltam, mert a haverom volt, de ő is az a tipikus veszek nagymotort mert van pénzem és nem kell a kis seggrakéta típus volt. Pl én simán megülök egy 500-as 2T-t és kimotorozom ameddig csak lehet adott pályán, mert ismerem magát a kétütemű motort, van rutinom, és nem csap szét, sokan nem tudnak bánni vele és most nem magamat akarom fényezni.
2017. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!