Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Örs vezér terén hol tudok...

Aggressive kérdése:

Az Örs vezér terén hol tudok megfordulni kocsival?

Figyelt kérdés
A Nagy Lajos király útjáról megyek kocsival. Az Örsön hol vagy hogy tudok megfordulni, hogy visszakerüljek a Nagy Lajos király útjára?
2010. máj. 28. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Őrs vezér térnél levő lámpánál jobbra, azután a következő lámpánál megint jobbra, és a második utcánál megint jobbra (azt hiszem az a Bánki Donát). Annak a végén a lámpánál tudsz balra fordulni, vissza a Nagy Lalira.
2010. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor a Róna utcáig kell elmennem?
2010. máj. 28. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előtte nincs lehetőséged.
2010. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2010. máj. 28. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát.. szerintem egyszerűbb elmenni egyenesen a metró előtt és jobbra a buszvégállomásnál megfordulni mint kimenni a Róna utcáig.
2010. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először én is arra gondoltam, de onnan csak jobbra lehet menni, besorolni az Árkádba vezető balra kanyarodó sávba, és ott nem bekanyarodni, hanem visszafordulni. És nem is vok biztos benne, hogy szabályos a teljes visszakanyarodás.
2010. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott szabályos a visszafordulás, sokan csinálják és szaggatott vonal van. Plusz a sarkon ott a kék nyilacskás tábla ami szintén mutatja h lehet.
2010. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!