Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó tuningban ki tud...

Robogó tuningban ki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy motowell robogóm amiből szeretnék nagyobb teljesítményt kihozni. Szerintetek mivel lehetne fürgébbé tenni. A robogómat hosszabb túrákra is használnám ezért fontos lenne, hogy megbízható is legyen. Az sem lenne hátrány ha olcsón meglehessen oldani. Szerintetek mit érdemes vele kezdeni? S kb. menyibbe jönne ki?
2010. máj. 27. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

2 üteművel kapcsolatban tudok tanácsot adni:


Henger felfúrása 5000 Ft, de ezután ÚJRA be kell járatni, mert ilyenkor megint nullkilométeres.

Aztán kipufogót terveztetsz Varga Róberttel és legyártatod.

Ez 15 ezer Ft

Hengerfejet is kezelésbe kell venni az is kb 5 ezer szóval olyan 20 ezer és akkor igen jól fog menni

2010. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket vesztek 1 fos kinai sz..t és elkezditek tuningolni ahelyett hogy valami értelmes motort vennétek
2010. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt a kinai fost ami amúgy koreai ami nekem van na m1 anyagi okok miatt kényszerültem választani. am egy aprilia vagy aerox sem tud jóval többet. s ha apriliam vagy bármi komolyabb gépem lenne ak sem hagynám gyárilag.
2010. máj. 27. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akkor null kilóméteres egy motor ha a henger le van cserélve vagy fel van fúrva, hanem amikor a főtengely is fel van újítva. Tuningnál alap hogy egy erősített főtengelyt teszel bele, utána jöhet rá tuning henger, hozzá való karbi és kipufogó.

Adok egy linket, itt tudsz nézni cuccokat. [link]

Ezt ezen az oldalon írták: Figyelem! A Motowell modellek különleges főtengellyel készülnek. Tuning ill. nem eredeti gyári főtengely beépítése esetén a gyújtáslendkereket cserélni kell!!!

A főtengelyeknél kapcsolódó termékként fel van tüntetve a főtengelyhez illő lendkerék!

A tuning amúgy nem olcsó mulatság, többet is fog enni a motorod és azzal is számolnod kell hogy sűrűn kell javítani mert valami mindig el fog romlani. Tudom mit beszélek mert nem egy ismerősöm kínlódik a tuning robogójával.

2010. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
anyagi okok?Ennek az árából vehettél volna alami öregebb de márkásabbat mert az ilyen kinaiakra a gatyád is rámegy
2010. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha jól beállítod a tunning henger, úgy értem korrektül bekarburálod, akkor azzal sem lessz sok baj. kipuffogót karburátort vehetsz használtan is...
2010. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!