Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250 ccm-s motort akarok...

250 ccm-s motort akarok venni. De a jogsim A1-es Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azaz 150 ccm-ig vezethetek. A kiválasztott motoron rendszám van! Ha leadom a rendszámot a motorszámból visszatudják e nézni a rendőrök , hogy ez egykor 250 ccm volt? Egyébként nagyon halk,gyér hangú motor.

Nektek nézte már rendőr a motorszámot?(Kw méréssel hagyjatok!!Baromság)


2010. máj. 27. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
És kitaláltad már mit csinálsz motorozás helyett abban a 2 évben amíg el vagy tiltva a vezetéstől?A1 jogsival vezetni 250 ccms motort olyan mintha jogsi nélkül vezetnéd...Remélem ezt tudod.Ha a rendőrnek van kis esze akkor utánanéz a motorodnak...(tudom soknak nincs,de úgy is lebuksz egyszer,lehet hogy az első napon,lehet hogy csak hónapok múlva,de hidd el NEM ÉRI MEG!)
2010. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom , hogy a rendőrök hülyék...én is rendőr jelölt vagyok szóval tapasztalatból mondom :) Van 1 ismerősöm aki elvileg letudja vizsgáztatni úgy h. 150 legyen papíron. Haveromnak "csak" 30 eft-ja bánta.
2010. máj. 27. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akar mindenki nagyobb motort mint vezethet!Vizsgáztasd csak le,és ha kiderül okirathamisítás.Nem olyan piti dolog ez mint amilyennek tűnik!150es motor is elég gyors!
2010. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okirat hamisításért nem engem hanem a vizsgáztatót b*sszák meg.Nekem meg azért kell 250-es mert olcsón tudok hozzájutni(olyan mintha 150-est vennénk) És hát csak jobb a megjelenés is. Nem 1 blokkszerűség és néhány idomból áll hanem VALÓDI motor!
2010. máj. 27. 15:22
 5/10 Réti bubuzér ***** válasza:
Nabaz, ilyen rendőreink vannak/lesznek, akik már az iskolába elkezdik az "okoskodást". Gratulálok, remélem nem végzed el az iskolát csíra.
2010. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az :) Most tanulok aztán majd ti eltartotok és a ti pénzetekből rakom le a nagymotor jogsit.És ugyanebből veszek motort is :) Szóval te nagyobb csíra vagy! Tudod Nem az a hülye aki járőrözésért felveszi a havi több mint 100-at
2010. máj. 27. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott h A1 kategóriás jogsival a max 125ccm és 11KW... ( ha nemhiszed akk gooogggglleeee)
2010. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
uccsónak van igaza. Nem sok 125-s 11kw-os motor van. Nekem a 125-s 26kw-os AF1-em volt 11re vizsgáztatva. Rendőr mondta, h ne nézzem madárnak, pedig mondtam én ,hogy elektronikus folytás stb. Végül elengedett, majd a motort eladtam rá két hétre.
2010. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ti lehet hogy csak 125-ig vezethettek. Rám MÁR más szabályok vonatkoznak!40 ezerből megtudom szerezni a jogsit Akorlátlanra ha kell....De vissza a témához...250cc???
2010. máj. 27. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
40 ezerből megszerzed a jogsit és mehetsz a 250-esel akár ki a világból is. Nem lenne így egyszerűbb?
2010. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!