Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lefalazott ajtókkal milyen...

Lefalazott ajtókkal milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Rendőrség mennyire figyel az ilyesmire?

Milyen technikai problémák léphetnek fel?


2010. máj. 26. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A rendőrök nem nagyon tudnak mibe belekötni: az ajtón van egyedileg működtethető zárszerkezet, az autó főbb műszaki jellemzői pedig nem változnak meg. Az, hogy hol van a kilincs, nem befolyásolja a menetbiztonságot. Technikai problémaként jelentkezhet az akku lemerülése (hagyományos zár esetén ez nem lenne gond, de az elektromechanikus záraknál ez már kicsit több bajjal jár), illetve a zárat működtető elektromágneses kapcsolók pontatlan beállítása. Ez esetben a zár vagy nehezen old, vagy nem zár megfelelően. Hirtelen több nem jut eszembe, igaz, nem nagyon javítottam még lefalazott ajtajú autót (és akkor sem a zárral volt gond).
2010. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem csináltatnám meg...:) Jól néz ki, nekem is tetszik, csak mivan akkor pl ha véletlen rajta felejted a világítást, és lemerül az akksi... Hogyan nyitod ki?:)
2010. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsó, szerintem gondoltak erre a tervezők is, akik kitalálták a dolgot...
2010. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én biztos nem csinálnám meg.

Körülményes a használata, és szerintem nem is néz ki jól

2010. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi az h lefalazott?szerintem még kicsi vagyok ehez, de azért érdekel, kiváncsi vagyok rá...

13/f

2010. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, utánanéztem, megoldódott
2010. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:13 vagyok


16:24!

Azt jelenti, hogy a kilincsek (és a helyük is) el vannak tüntetve és tükörsima az egész ajtó

2010. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én maximum úgy csinálom meg hogy csak a hátsó ajtókról tüntetem el az elsőn marad és meglátom mennyire biztonságos várok vele 1-2 évet és ha megfelelően működik akkor az elsőket is megcsinálom :)
2010. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!