Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki elmagyarázná, hogy...

Niki091115 kérdése:

Valaki elmagyarázná, hogy (Audi a4 b6 2003-as) klíma gombok mire valók pontosan melyik gombnak mi a funkciója pontosan?

Figyelt kérdés

A képen látható mire gondoltam, ezeknek a gomboknak a funkciója érdekelne.

[link]



2017. szept. 13. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Auto gombbal kapcsolod be au automata funkciót, vagyis hogy szabályozni tudd a hőfokot.

A + és - jellel a kivánt hőfokot állitod be.

A nyil bekapcsolja a belső keringetést, ami akkor hasznos, ha pl egy IFA megy előtted, akkor a klima nem fújja be neked a füstöt.

Az ECON gomb egy spórolós funkció, gyakorlatilag kikapcsolja a klimakompresszort. Ezért én soha nem használtam.

Az OFF gommbal kikapcsolsz mindent, nem fúj se meleget, se hideget, a kijelzők is elsőtétednek.

A középső + és - gombbal a ventillátor erősségét állitod, hogy milyen erősen fújja be a levegőt.

A fel és le nyillal állitod, hogy hol fújja a levegőt a klima, a középső gombot ha megnyomod, akkor rád fújja.

Jobb oldalon a gombok ugyanazok, mint baloldalt, csak az anyósülés oldalán külön szabályozható a hőfok.

Lent a baloldali gomb a szélvédő párátalanitást kapcsolja be, a jobb oldali a hátsó szélvédő párátalanitását.

Minden gombnál van egy kis pici izzó, ha az ég, akkor tudod hogy bevan kapcsolva a funckió.

Ha valami nem érthető, kérdezz :)

2017. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


116. oldaltól kezdődik a kézikönyv klíma bemutatása.

2017. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes leírást.
2017. szept. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!