Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legizgibb autós sztori?

Legizgibb autós sztori?

Figyelt kérdés
Lehet az rossz/jó, necces, érdekes minden jöhet. Akár autó típusokat is írhatsz bele.
2010. máj. 26. 21:13
 1/5 anonim válasza:
Amikor az expasim 160-nál tetőre vágta a kocsit,úgy hogy egy fát kivágott. Hát az baromi izgalmas volt! Csodával határos módon semmi bajunk nem lett,de a kocsi TK! Természetesen nem voltunk bekötve. Azóta bekötöm magam minden alkalommal,ha a szomszéd utcába megyek,akkor is!
2010. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2002 szilveszterén hajnali négykor részegen öten jogsi nélkül lejárt műszakis Bátyustol kilopott trabanttal ralli a hóban,részeg biciklist belőktem az árokba. de semmi baja nem lett,hála az égnek..
2010. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a történettel nem én "büszkélkedhetek"..

Ismerős, Szent este Opel Agilával (detto ugyanaz mint a Suzuki Wagon R+) 120al bebicskázott egy kanyarba, kasztni megcsavarodott, 3 méternyi betonkerités bánta, jogsija nem volt, de azér be volt kötve. autó totálkár.. annyi szerencséje volt h nem szóltak az otthoniak a rendőröknek.. mert lebeszélte ismerősöm róla őket.. 17 éves volt. most is annyi, de már van jogsija, és saját kocsija :)

2010. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és amúgy nem volt semmi baja a srácnak.
2010. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Épp sebesség rekordot döntöttem az Opel Astránkal 160 km/h és egyszer csak egy rendőrt látok szembejönni, de még messze. Padlófék és megfordultam, erre bekapcsolta a szirénát, na akkor aztán beparáztam és elkezdtem nagyon küldeni a gépnek és új sebességrekordot döntöttem :) 175 km/h a rendőr hála égnek lemaradt, közbe visszaértem a városba és ott pedig aztán sikerült teljes mértékben lerázni, és a rendszámot se látta... megúsztam, szerencsés vagyok :)

18/F

2010. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!