Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cseréltessek váltót?

Ánákszisz kérdése:

Cseréltessek váltót?

Figyelt kérdés

Van egy négyes golfom. Imádom, nem volt vele semmi gond, mostanáig.

Nehezebben vette a másodikat, ezért elvittem szerelőhöz - megcsinálta, jó lett. Aztán kb 4 hónap múlva, nem lehetett egyesbe tenni, elvittem szerelőhöz - megcsinálta. Azóta nehezen lehet rükvelcet kapcsolni. A többi sebességet szépen veszi. Vélemény? Valakinek vmi hasonló eset? Tanács? Nem akarom vissza vinni a szerelőhöz, már én érzem magam hülyének :/


2017. szept. 3. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad hülyének? A szerelőnek azért fizetsz, hogy megcsinálja az autódat. Marhára nem érdekli, hogy hányszor viszed oda az autódat és minek, neki ez munka. Neki az számít, hogy kifizesd az elvégzett munkát. Ha meg olyan gond van vele, akkor meg kell beszélni a szerelővel, azért van, ezt tanulta, ez a szakmája, ő megmondja, hogy szükséges-e a váltócsere.
2017. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, hogy kell e váltót cserélni? Válasz: sokba kerülne.

Hát b@sszus, ha kell mondja meg.Vagy csinálja meg rendesen.

2017. szept. 3. 14:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit csináljak.
2017. szept. 3. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon egyszerű - elsőnek igaza van. Vidd vissza a szerelőhöz, ha bízol benne, ha nem, akkor keress egy másikat és majd ő segít.
2017. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szükséges, de sokba kerül, akkor te meg eldöntöd, hogy van-e kapacitásod rá anyagilag, vagy úgy tudod megoldani, ha időnként javíttatod. De nyilván hosszútávon érdemesebb lenne cserélni. De nyilván a te autód, a te pénzed, te tudod, hogy megvan-e rá a keret.
2017. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, vissza viszem. Ha egyszer fizetek érte csinálják meg rendesen.
2017. szept. 4. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!