Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon ráz és enyhén zörög a...

Csemege Ubii kérdése:

Nagyon ráz és enyhén zörög a 125-ös 2t motorom, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

A motor egy 2006-os cagiva raptor. Blokkjához amióta nálam van nem kellett nyúlni, mindig full szintetikus castrol power1 racinget raktam bele, különolajzás jól műkszik.


De! Kb 1 hete észrevettem, hogy egy bizonyos fordulatszámon kb 5-6 ezer körül mocskosul ráz az egész motor, de hangja nem volt másmilyen. Alacsonyabb fordulatszámon jó volt, magasabbon szinten, szóval annak tudtam be hogy beplacebózom az egészet, eddig is ilyen lehetett. Aztán ma elindultam vele, és azt éreztem hogy mocskosul ráz alacsony fordulaton is már, annyira hogy a csontjaimban éreztem és nagyon zavaró volt, kicsit mintha a teljesítménye is visszaesett volna, és amikor lehajoltam hallgatózni a blokkhoz, valami fémes zörgést hallottam benne. Úgyhogy visszük szerelőhöz, amint kapunk időpontot, de addigis nem tudna valaki valami tippet adni, hogy mire számítsak? Mert mégiscsak akármennyire jó motor, nem túl gyakori nálunk, ezért alkatrészekkel se áll jól.



2017. aug. 31. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Tipp: hajtókar tűgörgő kopás. Leginkább a felső...
2017. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!