Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be lehet-e utólag a klímát...

Be lehet-e utólag a klímát szerelni egy olyan autóba amihez elvileg (rendelhető) volt klímás változat is? Nehéz ez a művelet? Sok időt vesz fel? Amatőr is el tudja végezni, vagy csak hozzáértő szakember képes e művelet elvégzéséhez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, belehet.. nem amatőrnek való munka, mindenképpen szakemberez vidd :) mond meg hogy milyen típus és évjárat és nézek hozzá :)
2010. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 omadjoe ***** válasza:

amatör ki tudja szerelni, ha tudja, h. mi micsoda, és hogyan kell kiszerelni. de beszerelni csak szakmühely. a freongáz miatt. és egyéb apro dolgok miatt, amiért jobb szakemberre bizni, mint otthon krendácsolni.


"amugy, ha rám hallgatsz. azt csinálsz amit akarsz!"

2010. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Renault 19 1,9 TD 1993-as.
2010. máj. 25. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
91-es renault cliom-ba régen 300e-ért tettek volna bele, szóval nem éri meg
2010. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És ha lenne egy donor autó amiből át lehetne szerelni az sokba kerülne?
2010. máj. 25. 23:04
 6/10 omadjoe ***** válasza:

második voltam. én a donor autos verziora gondoltam. de sztem igy sem lesz olcso. jobb oda vinni a verdát, és a donor autot a szakmühelybe, 'oszt dó'gózzón a szaki! :D

maradékot meg hazaviszed... a szakit persze elötte kifizeted. sztem igyis 100e ft+donorauto árába fog kerülni a klimád...


"amugy, ha rám hallgatsz. azt csinálsz amit akarsz!"

2010. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 26. 00:49
 8/10 anonim ***** válasza:
A Renault 19-nek is egytől egyig a bontóban volna a helyük !
2010. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
11.50-nek üzenem köszi a lelkesítő választ, de nem ilyen hozzászólásra gondoltam. Ha nincs okosabb hozzáfűzni valód kérlek ne írj!
2010. máj. 27. 06:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Bele lehet még most is tenni a klímát mielőtt kivinnéd a bontóba,de ez a költség beszereléssel együtt kb. 4x-se az autód jelen értékének. Szerinted megérné? 10év után már messze nem éri meg pöckölgetni tuningolni az autókat,mert tiszta deficit (ráfizetés).
2010. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!