Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 kormolja a gyertyát...

Simson s51 kormolja a gyertyát mi lehet a gond? (lent)

Figyelt kérdés
karbit álligatom egész nap szinte de csak kormol keverék 1:40 szimering csapágy vadi új gyijtás elvileg jó indikátor óra szerint de eszia gyeryákat mint az állat nem győzőm égetni kifelé a sok gyertyát igy be se tudom állítaniuj még a normális alapjáratotse mert nem jár a motor kb 1 óránál többet azt a gyertya elvan kormolódva mint az állat volt bne isolator régebi fajta ngk brisk beru meg mitomén még mienek 260 höértéküek voltam karbi benzinszint jó uszó jó fúvókák jók... szűrő új

#simsonkormosgyertya
2017. aug. 26. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

sima ügy. először is ne állítgasd össze-vissza, egyszerre csak egy féle állítással törődj.

tegyél bele egy viszonylag tiszta, de kisebb hőértékű gyertyát, mondjuk 175-öst. aztán hajtsd meg rendesen. ha ez is kormos, akkor egész biztosan több a benya a kelleténél, illetve kevesebb a levegő...sőt a kipufogó is dugulhatott..


szóval a kormos gyertya a sok benzinre utal, vagy a nagyobb hőértékre.


egyszerre csak egy problémát oldj meg. mondjuk gyertyacsere, és nézd meg a levegő útját(légszűrőt)


látom, hogy a szűrő új, de nem maradt benne rongy?


175, esetleg 225..

2017. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs semmi mert kitakarítottam a dobozt a olajtól a rezó 3 napos az full tiszta az a baj csak 260 hőértékű gyertyám van de aból van vagy 50 db
2017. aug. 26. 18:24
 3/3 A kérdező kommentje:
2 db csavarvan egyikel a levegöt másikkal a suber magasságát lehet állítani bvf 16n1 11 karbi
2017. aug. 26. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!