Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért világít a check engine...

Miért világít a check engine mikor a hibakódolvasó nem ír hibát?

Figyelt kérdés

Próbáltam már a saruk levételével, de az sem segített. Vag KKL es hibakód olvasó sem írt semmit. Szerelőhöz meg potyára nem akarom vinni hogy azért fizessek ha az övé sem ír semmit.

2004es Cordoba.



2017. aug. 26. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Az univerzális hibakód olvasók csak a kipufogógáz károsanyag tartalmával összefüggésben álló hibákat tudják kiolvasni, mint lambda szonda hiba, de a gyártó saját kódját nem ismerik, ahhoz a Bosch EsiTronic-ja vagy a VW saját diagnosztikai programjára van szükség.
2017. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kínai koppincs a KKL interfészed, nem eredeti Ross-Tech, így előfordulhat, hogy egy-egy hibát nem listáz ki.


Próbálj kölcsönkérni másik kábelt vagy eredetit!


Végső megoldás a hivatalos Vas 5054 teszter. Ha az se lát hibát, akkor a műszerfalban leHET a galiba.

2017. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
#1: ha a VCDS-T is univerzálisnak tekintjük VAG-on belül, akkor nincs igazad, mert rengeteg funkcióra alkalmas az általad említetteken felül.
2017. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a sárga lámpa sok hiba miatt világíthat, ezért tanácsos olyan szervizbe vinni, ahol van cordoba-olvasó program is.


5 ezret kérnek, és kinyomtatják mi a hiba. ha ég a lámpa, akkor bizony van hiba.

2017. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Szervíz!


Na ezért nem veszek én soha, számítógép vezérelt autót:)

Jó nekem a 80-as/90-es évek technikája is.


Egyébként próbáltad már meghajtani?

Kimenni városon kívülre és taposni neki.

A szüleim 2007-es Octavia-án működött.

2017. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dízel vagy Benzin?

Az is lehet, hogy csak elromlott a lámpa.

2017. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kicsit olcsó volt sanszos hogy gagyi :/

Viszem szervízbe akkor. :)

Egyszer meghajtottam, de nem történt semmi, többször nem igen fogom nem szeretem gyilkolni a nyugodt vezetés híve vagyok :) (persze ez nem azt jelenti hogy 1500nál váltok)

2017. aug. 27. 06:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja igen egyébként benzines.
2017. aug. 27. 06:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elfelejtetted valamikor az olajcserét, lég- és olajszűrő cseréjét.
2017. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!