Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miből érdemes tanulni az...

Asa Sempai kérdése:

Miből érdemes tanulni az elsősegélyt?

Figyelt kérdés
Neten találtam tételsort, 70 kérdés és válasz. Az elég? vagy mellé vegyek könyvet? Sokan mondták, hogy elég amit elmondanak a tanfolyamon csak jegyzeteljek. Segítsetek! Köszönöm:)
2010. máj. 25. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajat peldambol kiindulva azt javasolnam, hogy MINDEN oran vegyel reszt, akkor boven eleg lesz a tesztsor.
2010. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha vöröskeresztes oktató tartja az órákat akkor elég amit elmond, de ha nem vegyél vöröskeresztes könyvet, mert szigorúan azt kérik.
2010. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mindenkeppen az orak latogatasa nekem csak az segitett,meg egy kicsi ratanulas
2010. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor azért megveszem a könyvet is:)
2010. máj. 25. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:

de tényleg a vöröskereszt által kiadott könyvet vedd, mert én azért buktam meg elsőre mert az autósiskolában megvett könyvemben nem volt bent valami, amit a vizsgán persze pont kértek volna. aztán hiába mondtam hogy más könyvből tanultam(ami amúgy szintén 2009es könyv volt) meg hogy aki tartotta az oktatást nem mondta azt el nekem amit kellett volna. utána megvettem a vöröskeresztes könyvet, elolvastam és másodikra sikerült.

amire számíthatsz:

lélegeztetés és stabil oldalfektetés biztos lesz mindkettő. és két kérdés. második vagyok.

2010. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget akkor még jo hogy nem vettem meg az autós suliban. majd keresek vöröskeresztest ment a felértékelés is :)
2010. máj. 26. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
hol találtad a neten azt a kérdéssort? megadnád a linkjét? köszi
2010. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!